vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
50,99%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
26,09%
Štefan Surmánek ĽSNS
9,88%
Róbert Bačinský NEKA
3,56%
Jarmila Tkáčová SNS
2,37%
Lukáš Sisák KSS
1,58%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
1,19%
Adam Šepetka NAJ
1,19%
Jaroslav Džunko NEKA
0,79%
Vladislav Stanko NEKA
0,79%
Jozef Bobík NEKA
0,40%
Jozef Červenák RIS
0,40%
Oliver Petrík JĽSS
0,40%
Ján Struk SMS
0,40%
Rudolf Botka NP

Volebná účasť

18,82
%
2017 1. kolo
7,49
%
2013 2. kolo
10,91
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 18,82%
2013 2. kolo 7,49%
2013 1. kolo 10,91%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Iveta Rušinová, SMER-SD
145 hlasov
2
Marián Hojstrič, NEKA
109 hlasov
3
Radovan Ďorko, ŠKV
86 hlasov
4
Lívia Kozlová, ŠKV
84 hlasov
5
Ján Volný, SMER-SD
45 hlasov
6
Pavol Bečarik, SNS
38 hlasov
7
Janka Brziaková, SMER-SD
35 hlasov
8
Matej Džubák, ĽS Naše Slovensko
33 hlasov
9
Michal Komara, SMER-SD
32 hlasov
10
Martin Dominik, ĽS Naše Slovensko
31 hlasov
11
Rastislav Javorský, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
30 hlasov
12
Lea Grečková, SMER-SD
29 hlasov
13
Adnan Akram, NEKA
29 hlasov
14
Ivana Sýkorová, ĽS Naše Slovensko
28 hlasov
15
Jana Skokanová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
27 hlasov
16
Vladimíra Dunková, ŠKV
26 hlasov
17
Ondrej Kapusta, NEKA
24 hlasov
18
Alena Pekarčíková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
24 hlasov
19
Zuzana Páleníková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
24 hlasov
20
Iveta Fulková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
23 hlasov
21
Dávid Demečko, SNS
20 hlasov
22
Rastislav Neuvirth, ŠKV
18 hlasov
23
Silvia Sarnovská, ĽS Naše Slovensko
18 hlasov
24
Jozef Kladný, ĽS Naše Slovensko
17 hlasov
25
Ľuboš Šuca, SME RODINA - Boris Kollár
16 hlasov
26
Rastislav Eliáš, ĽS Naše Slovensko
15 hlasov
27
Ondrej Pavlanský, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
15 hlasov
28
Peter Potenga, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
14 hlasov
29
Peter Zelený, SNS
14 hlasov
30
Maroš Divok, NEKA
11 hlasov
31
Miroslav Pomajdík, VZDOR
9 hlasov
32
Martin Kaščák, SNS
8 hlasov
33
Beáta Janovcová, SNS
8 hlasov
34
Róbert Kočiš, NEKA
6 hlasov
35
Stanislav Lorko, SNS
6 hlasov
36
Stanislav Vospálek, MOST - HÍD
6 hlasov
37
Valter Retter, SNS
5 hlasov
38
Milan Smižanský, ŠANCA
5 hlasov
39
Kvetoslava Kucharovičová, MOST - HÍD
3 hlasov