vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
55,97%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
18,66%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
16,42%
Róbert Bačinský NEKA
2,24%
Jozef Bobík NEKA
2,24%
Štefan Surmánek ĽSNS
1,49%
Rudolf Botka NP
0,75%
Jozef Červenák RIS
0,75%
Adam Šepetka NAJ
0,75%
Jarmila Tkáčová SNS
0,75%
Jaroslav Džunko NEKA
Oliver Petrík JĽSS
Lukáš Sisák KSS
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS

Volebná účasť

16,56
%
2017 1. kolo
9,16
%
2013 2. kolo
13,70
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 16,56%
2013 2. kolo 9,16%
2013 1. kolo 13,7%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Karol Pataky, MOST - HÍD
36 hlasov
2
Marek Čižmár, NEKA
30 hlasov
3
Zoltán Mento, NEKA
26 hlasov
4
Štefan Duč, NEKA
25 hlasov
5
Rastislav Petrovič, SMER-SD
24 hlasov
6
Jozef Horváth, MOST - HÍD
21 hlasov
7
Csaba Furik, SMK-MKP
21 hlasov
8
Peter Pandy, MOST - HÍD
18 hlasov
9
Peter Bačkovský, ŠKV
17 hlasov
10
Róbert Puci, SMER-SD
17 hlasov
11
Jana Mondiková, SMER-SD
15 hlasov
12
Edina Kocsisová, NEKA
14 hlasov
13
Slavomír Illeš, NEKA
13 hlasov
14
Gejza Sačko, MOST - HÍD
13 hlasov
15
Jozef Želinský, MOST - HÍD
13 hlasov
16
Július Hajdu, SMER-SD
12 hlasov
17
Libuša Babuľaková, ŠKV
11 hlasov
18
Ján Juhász, MOST - HÍD
11 hlasov
19
István Takács, SMK-MKP
11 hlasov
20
Csilla Bálintová, SMK-MKP
11 hlasov
21
Radoslav Rendeš, ŠKV
9 hlasov
22
Milan Mika, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
23
Peter Rico, MOST - HÍD
9 hlasov
24
Tichomír Kačo, ŠKV
9 hlasov
25
Cyril Korpesio, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
26
Michaela Ducárová, ŠKV
8 hlasov
27
Gabriel Garanič, NEKA
8 hlasov
28
Tibor Sáradi, SMK-MKP
8 hlasov
29
József Kopasz, SMK-MKP
7 hlasov
30
Rastislav Jílek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
31
Gustáv Liszkai, SMER-SD
7 hlasov
32
Ján Čebreňák, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
33
Terézia Stanková, NEKA
6 hlasov
34
Štefan Kandráč, NP
6 hlasov
35
Katarína Kasardová, KSS
6 hlasov
36
Miroslav Ramšák, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
37
Vladimír Seman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
38
Zoltán Ilko, SMK-MKP
5 hlasov
39
Ján Ujheli, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
40
Michal Sentelik, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
41
Antónia Hrabská, ŠKV
5 hlasov
42
František Korytko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
43
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
44
Viktor Palko, MOST - HÍD
5 hlasov
45
Filip Biháry, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
46
Vladimír Šiňanský, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
47
Ján Seman, ŠANCA
4 hlasov
48
Marián Oščenda, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
49
Juraj Guzej, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
50
Dušan Grajcár, JEDNOTA-ĽSS
4 hlasov
51
Michal Magnes, SNS
4 hlasov
52
František Tomko, JEDNOTA-ĽSS
4 hlasov
53
Peter Bielek, SNS
3 hlasov
54
Nataša Hančinová, JEDNOTA-ĽSS
3 hlasov
55
František Krejza, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
56
Alexander Kis-Géczi, NAJ
3 hlasov
57
Peter Figeľ, DS
2 hlasov
58
Zoltán Sipos, MKDA-MKDSZ
2 hlasov
59
Dionýz Szabó, ŠKV
2 hlasov
60
Adrian Haraszti, NAJ
2 hlasov
61
Martin Galgoczy, NEKA
1 hlasov
62
Jozef Gamrát, NEKA
1 hlasov
63
Milan Malý, KSS
1 hlasov
64
Lucia Rušinová, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
65
Marián Vanci, ŠKV
1 hlasov
66
Martin Dzielavský, SME RODINA - Boris Kollár
67
Marta Hrobová, ÚSVIT
68
Radoslav Neckár, JEDNOTA-ĽSS
69
Iveta Solomonová, KSS