vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Majerský NOVA, OĽaNO, SaS, KDH
50,20%
Peter Chudík Smer-SD
20,78%
Jozef Mihalčin ĽSNS
16,08%
František Bednár NAJ
3,14%
Ján Garaj NEKA
2,75%
Pavol Gašper NEKA
2,75%
Miroslav Škvarek SNS
1,57%
Andrej Gmitter NEKA
1,18%
František Oľha Šanca
0,78%
Eduard Markovič NEKA
0,39%
Jozef Šváč NP
0,39%
Milan Šteiner SZS

Volebná účasť

18,27
%
2017 1. kolo
9,38
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 18,27%
2013 1. kolo 9,38%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Štefan Bieľak, NEKA
159 hlasov
2
Pavel Hudáček, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
121 hlasov
3
Jozef Grivalský, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
71 hlasov
4
Ján Hencel, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
67 hlasov
5
Michal Gallik, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
55 hlasov
6
Pavol Slovík, NEKA
52 hlasov
7
Ján Ferenčák, SMER-SD
51 hlasov
8
Peter Duda, NEKA
49 hlasov
9
Milan Glevaňák, ĽS Naše Slovensko
33 hlasov
10
Bohumil Bohunický, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
31 hlasov
11
Milan Mazurek, ĽS Naše Slovensko
29 hlasov
12
Pavol Hurčala, ĽS Naše Slovensko
22 hlasov
13
Jozef Marhefka, SMER-SD
16 hlasov
14
Rastislav Duduš, NP
16 hlasov
15
Ján Pastuszek, ĽS Naše Slovensko
15 hlasov
16
Štefan Džurný, SMER-SD
15 hlasov
17
Viktor Gurčík, ĽS Naše Slovensko
14 hlasov
18
Juraj Švedlár, SMER-SD
12 hlasov
19
Andrej Zreľak, NEKA
12 hlasov
20
Peter Bendik, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
21
Štefan Kišš, DS
11 hlasov
22
Ladislav Oravec, NEKA
10 hlasov
23
Marta Sabolová, SMER-SD
10 hlasov
24
Jana Majorová Garstková, NEKA
9 hlasov
25
Dagmar Mathiová, SNS
8 hlasov
26
Vladimír Škára, NEKA
7 hlasov
27
Vladimír Matfiak, DS
7 hlasov
28
Jaroslav Vaľo, DS
7 hlasov
29
Vojtech Bodnár, SNS
6 hlasov
30
Radomír Beller, SZ
5 hlasov
31
Agnesa Kišková, ŠANCA
5 hlasov
32
Matúš Polák, NEKA
5 hlasov
33
Ľubomír Lauf, SNS
4 hlasov
34
Štefan Kiška, SDKÚ-DS
4 hlasov
35
Marián Litvin, SOĽ
3 hlasov
36
Jozef Krok, DS
2 hlasov
37
Peter Štefaňák, MOST - HÍD
2 hlasov
38
Rudolf Hangurbadžo, SNS
1 hlasov
39
Miroslav Čauder, KSS