vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Vojtech Kökény (odstúpil) SRK
38,89%
Marian Kotleba ĽSNS
33,33%
Igor Kašper NEKA
11,11%
Miroslav Gálik NAS
5,56%
Martin Juhaniak NEKA
5,56%
Ján Lunter NEKA
5,56%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
Pavel Greksa NEKA
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
Znenek Očovan NAJ
Alena Piovarčiová NP
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Sásik SĽSAH
Jozef Šimko NEKA
Milan Urbáni SMS

Volebná účasť

15,32
%
2017 1. kolo
14,63
%
2013 2. kolo
10,56
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 15,32%
2013 2. kolo 14,63%
2013 1. kolo 10,56%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Vojtech Kökény, SRK
7 hlasov
2
Zdenko Ľaudár, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
3
Ján Antal, JEDNOTA-ĽSS
3 hlasov
4
Dušan Hlinka, SMER-SD
3 hlasov
5
Lukáš Kvietok, SMER-SD
3 hlasov
6
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
7
Adriana Zavadinková, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
8
Andrea Andrášiová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
9
Stanislava Zvarová, SMER-SD
2 hlasov
10
Miroslava Vargová, NEKA
2 hlasov
11
Ivan Hazucha, SMER-SD
2 hlasov
12
Tomáš Sliva, MOST - HÍD
1 hlasov
13
Pavel Cibuliak, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
14
Michal Bagačka, SMER-SD
1 hlasov
15
Peter Mináč, SMER-SD
1 hlasov
16
Branislav Bukviar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
17
Jozef Šimko, NEKA
1 hlasov
18
Kristián Korheľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
19
Michaela Kružlicová, ĽS Naše Slovensko
20
Zoltán Cziprusz, SMK-MKP
21
Stanislav Krahulec, NEKA
22
Marta Kanalová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
23
Miroslava Grendelová, KSS
24
Róbert Čipka, KSS
25
Peter Juhász, SMK-MKP
26
Gejza Farkaš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
27
Anatolij Jefimov, KSS
28
Anna Zsóriová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
29
Ladislav Lang, MOST - HÍD
30
Roman Lebeda, NEKA
31
Štefan Vavrek, MOST - HÍD
32
Aneta Vargicová, SNS
33
Vojtech Szajkó, SRK
34
Vladimír Skrutek, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
35
Ladislav Rigó, SMK-MKP
36
Martin Pliešovský, SNS
37
Alena Pivovarčiová, NP
38
Marian Petrok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
39
Zdenek Očovan, NAJ
40
Katarína Moncoľová, NEKA
41
Vojtech Menyhárt, NEKA
42
Gejza Mede, NEKA
43
Ján Lichanec, NEKA
44
Csaba Csízi, MOST - HÍD
45
Robert Bottlik, SME RODINA - Boris Kollár
46
Zoltán Biró, DOMA DOBRE
47
Aladár Bari, MOST - HÍD
48
Ferenc Auxt, SMK-MKP
49
Tomáš Agócs, MOST - HÍD