Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
79,81%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
12,02%
Jarmila Tkáčová SNS
4,81%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
1,44%
Róbert Bačinský NEKA
0,96%
Štefan Surmánek ĽSNS
0,96%
Jozef Bobík NEKA
Rudolf Botka NP
Jozef Červenák RIS
Jaroslav Džunko NEKA
Oliver Petrík JĽSS
Lukáš Sisák KSS
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Róbert Puci, SMER-SD
149 hlasov
2
Marek Čižmár, NEKA
130 hlasov
3
Rastislav Petrovič, SMER-SD
125 hlasov
4
Július Hajdu, SMER-SD
100 hlasov
5
Karol Pataky, MOST - HÍD
85 hlasov
6
Jana Mondiková, SMER-SD
77 hlasov
7
Jozef Horváth, MOST - HÍD
74 hlasov
8
Peter Pandy, MOST - HÍD
73 hlasov
9
Radoslav Rendeš, ŠKV
46 hlasov
10
Peter Bačkovský, ŠKV
30 hlasov
11
Vladimír Seman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
26 hlasov
12
Tichomír Kačo, ŠKV
25 hlasov
13
Gustáv Liszkai, SMER-SD
21 hlasov
14
Cyril Korpesio, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
18 hlasov
15
František Korytko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
17 hlasov
16
Libuša Babuľaková, ŠKV
16 hlasov
17
Gabriel Garanič, NEKA
14 hlasov
18
Antónia Hrabská, ŠKV
14 hlasov
19
Peter Rico, MOST - HÍD
13 hlasov
20
Milan Mika, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
21
Rastislav Jílek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
22
Jozef Gamrát, NEKA
10 hlasov
23
Miroslav Ramšák, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
24
Michaela Ducárová, ŠKV
9 hlasov
25
Martin Galgoczy, NEKA
8 hlasov
26
František Krejza, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
27
Michal Magnes, SNS
7 hlasov
28
Terézia Stanková, NEKA
7 hlasov
29
Štefan Kandráč, NP
7 hlasov
30
Peter Figeľ, DS
6 hlasov
31
Zoltán Ilko, SMK-MKP
6 hlasov
32
Vladimír Šiňanský, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
33
František Tomko, JEDNOTA-ĽSS
6 hlasov
34
Štefan Duč, NEKA
5 hlasov
35
Marián Vanci, ŠKV
5 hlasov
36
Michal Sentelik, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
37
Dušan Grajcár, JEDNOTA-ĽSS
5 hlasov
38
Marián Oščenda, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
39
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
40
Ján Čebreňák, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
41
Juraj Guzej, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
42
Katarína Kasardová, KSS
5 hlasov
43
Gejza Sačko, MOST - HÍD
4 hlasov
44
Ján Ujheli, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
45
Filip Biháry, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
46
Lucia Rušinová, JEDNOTA-ĽSS
4 hlasov
47
Radoslav Neckár, JEDNOTA-ĽSS
4 hlasov
48
Ján Seman, ŠANCA
3 hlasov
49
Viktor Palko, MOST - HÍD
3 hlasov
50
Slavomír Illeš, NEKA
3 hlasov
51
Jozef Želinský, MOST - HÍD
3 hlasov
52
Martin Dzielavský, SME RODINA - Boris Kollár
3 hlasov
53
Csilla Bálintová, SMK-MKP
3 hlasov
54
Peter Bielek, SNS
2 hlasov
55
Nataša Hančinová, JEDNOTA-ĽSS
2 hlasov
56
József Kopasz, SMK-MKP
2 hlasov
57
Zoltán Mento, NEKA
2 hlasov
58
Iveta Solomonová, KSS
2 hlasov
59
Zoltán Sipos, MKDA-MKDSZ
1 hlasov
60
Milan Malý, KSS
1 hlasov
61
Ján Juhász, MOST - HÍD
1 hlasov
62
Marta Hrobová, ÚSVIT
1 hlasov
63
Adrian Haraszti, NAJ
1 hlasov
64
Csaba Furik, SMK-MKP
1 hlasov
65
Dionýz Szabó, ŠKV
1 hlasov
66
Edina Kocsisová, NEKA
1 hlasov
67
Alexander Kis-Géczi, NAJ
68
Tibor Sáradi, SMK-MKP
69
István Takács, SMK-MKP

Volebná účasť

34,35
%
2017 1. kolo
37,99
%
2013 2. kolo
31,81
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 34,35%
2013 2. kolo 37,99%
2013 1. kolo 31,81%