vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
49,25%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
33,58%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
5,22%
Štefan Surmánek ĽSNS
5,22%
Oliver Petrík JĽSS
2,24%
Jarmila Tkáčová SNS
2,24%
Jozef Červenák RIS
0,75%
Jaroslav Džunko NEKA
0,75%
Lukáš Sisák KSS
0,75%
Róbert Bačinský NEKA
Jozef Bobík NEKA
Rudolf Botka NP
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ

Volebná účasť

25,51
%
2017 1. kolo
28,01
%
2013 2. kolo
26,38
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 25,51%
2013 2. kolo 28,01%
2013 1. kolo 26,38%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Emil Ďurovčík, SMER-SD
108 hlasov
2
Ján Mihalečko, SMER-SD
57 hlasov
3
František Farkaš, SMER-SD
40 hlasov
4
Valéria Eľková, NEKA
38 hlasov
5
Pavol Kuchta, SMER-SD
36 hlasov
6
Jana Cibereová, SMER-SD
31 hlasov
7
Viliam Zahorčák, SMER-SD
29 hlasov
8
Milan Potocký, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
22 hlasov
9
Jozef Sokologorský, SMER-SD
22 hlasov
10
Matej Šarocký, ŠANCA
20 hlasov
11
Slavko Pavolko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
20 hlasov
12
Milan Kaplan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
16 hlasov
13
Timea Sotáková, SMER-SD
16 hlasov
14
Juraj Jevin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
15 hlasov
15
Ľudovít Adam, NEKA
13 hlasov
16
František Džuppa, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
17
Peter Sabol, SNS
11 hlasov
18
Martin Ivan, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
19
Dušan Goda, NEKA
10 hlasov
20
Emil Čurma, SNS
9 hlasov
21
Richard Želinský, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
22
Jaroslav Vaľo, SNS
8 hlasov
23
Martin Magura, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
7 hlasov
24
Július Stanko, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
25
Michal Stričík, ŠKV
7 hlasov
26
Vladimír Tomko, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
27
Ján Viselka, NEKA
6 hlasov
28
Branislav Sijka, NEKA
6 hlasov
29
Milan Michalič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
30
Marián Markovič, ŠKV
6 hlasov
31
Marko Hami, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
32
Mária Bálintová, MOST - HÍD
6 hlasov
33
Klára Lakatosová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
34
Patrik Magdoško, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
35
Pavol Valko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
5 hlasov
36
Bohuš Jakuboc, ŠKV
5 hlasov
37
Mária Vargová, MOST - HÍD
4 hlasov
38
Lukáš Pažinka, NEKA
4 hlasov
39
Nikoleta Borzová, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
40
Iveta Golmicová, ŠANCA
4 hlasov
41
Erik Sibal, NEKA
4 hlasov
42
Marek Misár, NAJ
3 hlasov
43
Gabriel Timko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
3 hlasov
44
Ján Potocký, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
3 hlasov
45
Karol Pavelka, SNS
3 hlasov
46
Stanislav Gaľa, ŠKV
3 hlasov
47
Jozef Bobík, NEKA
3 hlasov
48
Juraj Ircha, Demokrati Slovenska
3 hlasov
49
Radoslav Osif, JEDNOTA-ĽSS
3 hlasov
50
Oliver Petrík, JEDNOTA-ĽSS
2 hlasov
51
Peter Jakab, MOST - HÍD
2 hlasov
52
Ľuboslav Chvasta, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasov
53
Marta Hermannová, NAJ
2 hlasov
54
Marek Švingál, ŠKV
2 hlasov
55
Peter Badida, VZDOR
2 hlasov
56
Eduard Karšňák, Demokrati Slovenska
2 hlasov
57
Jozef Onda, NAJ
2 hlasov
58
Viliam Brandis, NAJ
1 hlasov
59
Miroslav Šimko, SNS
1 hlasov
60
Oskar Szabo, SZS
1 hlasov
61
Attila Lukáč, NÁRODNÁ KOALÍCIA
1 hlasov
62
Mikuláš Kiš, NAJ
1 hlasov
63
Edita Jonyová, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
64
Peter Borza, SNS
1 hlasov
65
Ondrej Golas, NEKA
1 hlasov
66
Jozef Jambor, NAJ
1 hlasov
67
Ľubomír Husnaj, JEDNOTA-ĽSS
68
Peter Malík, SNS
69
Marián Nistor, ŠKV
70
Radoslav Smutný, SP
71
Tibor Varga, SMK-MKP
72
Peter Horňák, DS
73
Milan Barančík, ÚSVIT
74
Ildikó Vargová, ŠKV