vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
46,03%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
26,98%
Jozef Bobík NEKA
9,52%
Róbert Bačinský NEKA
3,17%
Jozef Červenák RIS
3,17%
Oliver Petrík JĽSS
3,17%
Rudolf Botka NP
1,59%
Jaroslav Džunko NEKA
1,59%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
1,59%
Lukáš Sisák KSS
1,59%
Vladislav Stanko NEKA
1,59%
Ján Struk SMS
Štefan Surmánek ĽSNS
Adam Šepetka NAJ
Jarmila Tkáčová SNS

Volebná účasť

13,41
%
2017 1. kolo
10,08
%
2013 2. kolo
15,27
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 13,41%
2013 2. kolo 10,08%
2013 1. kolo 15,27%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Emil Ďurovčík, SMER-SD
19 hlasov
2
Slavko Pavolko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
19 hlasov
3
Ján Mihalečko, SMER-SD
18 hlasov
4
Milan Kaplan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
18 hlasov
5
Valéria Eľková, NEKA
17 hlasov
6
Milan Potocký, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
17 hlasov
7
Jana Cibereová, SMER-SD
15 hlasov
8
Viliam Zahorčák, SMER-SD
13 hlasov
9
Jozef Sokologorský, SMER-SD
12 hlasov
10
Juraj Jevin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
11
Pavol Kuchta, SMER-SD
11 hlasov
12
Patrik Magdoško, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
13
Mária Vargová, MOST - HÍD
11 hlasov
14
Michal Stričík, ŠKV
10 hlasov
15
Timea Sotáková, SMER-SD
9 hlasov
16
Matej Šarocký, ŠANCA
8 hlasov
17
František Farkaš, SMER-SD
8 hlasov
18
Klára Lakatosová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
19
Milan Michalič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
20
Dušan Goda, NEKA
6 hlasov
21
Ildikó Vargová, ŠKV
6 hlasov
22
Jozef Bobík, NEKA
6 hlasov
23
Erik Sibal, NEKA
6 hlasov
24
Emil Čurma, SNS
5 hlasov
25
Ján Viselka, NEKA
5 hlasov
26
Stanislav Gaľa, ŠKV
4 hlasov
27
Ľudovít Adam, NEKA
4 hlasov
28
Edita Jonyová, JEDNOTA-ĽSS
4 hlasov
29
Branislav Sijka, NEKA
4 hlasov
30
Bohuš Jakuboc, ŠKV
3 hlasov
31
Viliam Brandis, NAJ
3 hlasov
32
Marko Hami, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
33
Lukáš Pažinka, NEKA
3 hlasov
34
Július Stanko, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
35
Richard Želinský, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
36
Peter Sabol, SNS
2 hlasov
37
Eduard Karšňák, Demokrati Slovenska
2 hlasov
38
Martin Ivan, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
39
Ľuboslav Chvasta, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasov
40
Vladimír Tomko, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
41
Marek Švingál, ŠKV
2 hlasov
42
Peter Jakab, MOST - HÍD
2 hlasov
43
Peter Horňák, DS
2 hlasov
44
Nikoleta Borzová, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
45
Martin Magura, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
46
Gabriel Timko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
47
Ondrej Golas, NEKA
1 hlasov
48
Oskar Szabo, SZS
1 hlasov
49
Iveta Golmicová, ŠANCA
1 hlasov
50
Juraj Ircha, Demokrati Slovenska
1 hlasov
51
Oliver Petrík, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
52
František Džuppa, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
53
Mária Bálintová, MOST - HÍD
1 hlasov
54
Karol Pavelka, SNS
1 hlasov
55
Marek Misár, NAJ
1 hlasov
56
Marián Markovič, ŠKV
1 hlasov
57
Peter Malík, SNS
1 hlasov
58
Marián Nistor, ŠKV
1 hlasov
59
Radoslav Smutný, SP
60
Jozef Jambor, NAJ
61
Mikuláš Kiš, NAJ
62
Jaroslav Vaľo, SNS
63
Pavol Valko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
64
Attila Lukáč, NÁRODNÁ KOALÍCIA
65
Jozef Onda, NAJ
66
Miroslav Šimko, SNS
67
Radoslav Osif, JEDNOTA-ĽSS
68
Ján Potocký, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
69
Ľubomír Husnaj, JEDNOTA-ĽSS
70
Marta Hermannová, NAJ
71
Peter Borza, SNS
72
Peter Badida, VZDOR
73
Milan Barančík, ÚSVIT
74
Tibor Varga, SMK-MKP