Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
62,14%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
27,18%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
4,85%
Róbert Bačinský NEKA
1,94%
Oliver Petrík JĽSS
1,94%
Jaroslav Džunko NEKA
0,97%
Štefan Surmánek ĽSNS
0,97%
Jozef Bobík NEKA
Rudolf Botka NP
Jozef Červenák RIS
Lukáš Sisák KSS
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ
Jarmila Tkáčová SNS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
František Petro, SMER-SD
48 hlasov
2
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
20 hlasov
3
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
18 hlasov
4
Radoslav Hodor, NEKA
17 hlasov
5
Vojtech Farkaš, NEKA
15 hlasov
6
Martina Dutková, NEKA
14 hlasov
7
Pavol Lehotský, NEKA
14 hlasov
8
Ondrej Bernát, SMER-SD
14 hlasov
9
Peter Derevjaník, SMER-SD
13 hlasov
10
Mária Dulovičová, NEKA
12 hlasov
11
Erika Zámboriová, ŠKV
12 hlasov
12
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
13
Ján Kokarda, NEKA
11 hlasov
14
Michal Rečka, SMER-SD
11 hlasov
15
Jarmila Vaňová, ŠKV
11 hlasov
16
Miloš Barcal, NEKA
10 hlasov
17
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
18
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
19
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
20
Roland Szabó, SMER-SD
6 hlasov
21
Jozef Hric, KSS
6 hlasov
22
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
23
Július Beluscsák, NEKA
5 hlasov
24
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
25
Monika Gergelová, SNS
5 hlasov
26
Anton Medvec, NEKA
5 hlasov
27
Ján Serbin, NEKA
5 hlasov
28
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ
4 hlasov
29
Július Begala, NEKA
4 hlasov
30
Ivan Hriczko, ŠKV
4 hlasov
31
Vlastimil Lakatoš, NEKA
4 hlasov
32
Tomáš Suchý, ŠANCA
4 hlasov
33
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
3 hlasov
34
Mária Lacková, NEKA
3 hlasov
35
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
36
Ján Horváth, NEKA
3 hlasov
37
Alexander Horváth, MOST - HÍD
3 hlasov
38
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
3 hlasov
39
Tibor Bráz, NEKA
3 hlasov
40
Gabriel Böhm, NEKA
3 hlasov
41
Slavomír Borovský, DS
3 hlasov
42
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT
3 hlasov
43
Peter Seman, KSS
3 hlasov
44
Ladislav Vojtko, KSS
2 hlasov
45
Anetta Strýčková, NEKA
2 hlasov
46
Július Pelegrin, NEKA
2 hlasov
47
Slavomír Horváth, SNS
2 hlasov
48
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
49
Elena Fialková, MOST - HÍD
2 hlasov
50
István Zachariaš, SMK-MKP
2 hlasov
51
Jozef Krešák, ŠANCA
2 hlasov
52
Gábor Szalay, SMK-MKP
1 hlasov
53
László Köteles, SMK-MKP
1 hlasov
54
Augustín Köteles, NAJ
1 hlasov
55
Peter Kocai, NAJ
1 hlasov
56
Alexander Képes, SMK-MKP
1 hlasov
57
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
1 hlasov
58
Tamás Iván, SMK-MKP
1 hlasov
59
Július Grulyo, NEKA
1 hlasov
60
Rudolf Varga, VZDOR
1 hlasov
61
Norbert Krušinský, MOST - HÍD
62
Ervín Kompuš, NAJ
63
Attila Oravecz, MOST - HÍD
64
Anton Király, SMK-MKP
65
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
66
Csaba Simkó, SMK-MKP

Volebná účasť

25,79
%
2017 1. kolo
15,51
%
2013 2. kolo
18,09
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 25,79%
2013 2. kolo 15,51%
2013 1. kolo 18,09%