vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Peter Chudík Smer-SD
43,48%
Milan Majerský NOVA, OĽaNO, SaS, KDH
29,35%
Jozef Mihalčin ĽSNS
13,04%
Ján Garaj NEKA
5,43%
František Oľha Šanca
3,26%
Andrej Gmitter NEKA
2,17%
Miroslav Škvarek SNS
2,17%
František Bednár NAJ
1,09%
Pavol Gašper NEKA
Eduard Markovič NEKA
Milan Šteiner SZS
Jozef Šváč NP

Volebná účasť

16,48
%
2017 1. kolo
15,08
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 16,48%
2013 1. kolo 15,08%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Baran, SMER-SD
29 hlasov
2
Jozef Berta, SMER-SD
25 hlasov
3
Ján Ragan, NEKA
25 hlasov
4
Jaroslav Makatúra, SMER-SD
22 hlasov
5
Marek Fedor, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
19 hlasov
6
Ján Pivovarník, SNS
16 hlasov
7
Martina Hliboká, SOĽ
15 hlasov
8
Peter Kocák, NEKA
15 hlasov
9
Stanislav Obický, NEKA
15 hlasov
10
Juraj Kuročka, SMER-SD
14 hlasov
11
Štefan Straka, NEKA
13 hlasov
12
Štefan Hreha, SMER-SD
13 hlasov
13
Ondrej Hreha, SZS
12 hlasov
14
Stanislav Korčinský, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
15
Miroslav Gešper, NEKA
10 hlasov
16
Samuel Bruss, NEKA
10 hlasov
17
Ľubomír Lukič, SMER-SD
9 hlasov
18
Martin Kočiš, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
19
Jozef Mihalčin, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
20
Peter Lenďák, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
21
Marta Vagaská, SNS
8 hlasov
22
Ján Kočiš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
23
Jozef Bubnár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
24
Miroslav Baník, NEKA
7 hlasov
25
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
26
Ľuboš Sopoliga, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
27
Tomáš Oravec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
28
Peter Pčolinský, SME RODINA - Boris Kollár
5 hlasov
29
Jana Pioková, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
30
Vincent Antoš, KSS
4 hlasov
31
Peter Dzurjanin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
32
Dušan Vilenik, SNS
4 hlasov
33
Roman Goroľ, EDS
3 hlasov
34
Blažena Matisová, NEKA
3 hlasov
35
Andrej Krišanda, SNS
3 hlasov
36
Ján Katriňák, RIS
2 hlasov
37
Štefan Kalafa, MOST - HÍD
2 hlasov
38
Ľubomír Pidaný, SNS
2 hlasov
39
Daniela Huňáková, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
40
Zuzana Zavadská, SZ
2 hlasov
41
Miroslava Urbanová, NaS - ns
1 hlasov
42
Monika Palková, SP
1 hlasov
43
Ivan Koščík, NEKA
1 hlasov
44
Jozef Karchňak, ÚSVIT
1 hlasov
45
Michal Huňák, EDS
1 hlasov
46
Milan Bužo, EDS
1 hlasov
47
Alfonz Kobielský, NEKA
1 hlasov
48
Peter Treciak, NaS - ns
49
Marián Hreňo, SOĽ
50
Miroslav Kroka, NP
51
Mária Kurovská, NaS - ns
52
Ján Laco, ŠANCA
53
Peter Novák, SNS
54
Anton Orokocký, VZDOR