vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Jaroslav Baška SZ, Most-Híd, SNS, Smer-SD
39,47%
Renáta Kaščáková ZZ, NOVA, OKS, KDH, OĽaNO, SaS
35,53%
Štefan Škultéty NEKA
16,67%
Ferdinand Vavrík NEKA
3,51%
Nora Pániková SZS
2,19%
Petra Hajšelová Sme rodina
1,75%
Igor Valko NP
0,88%

Volebná účasť

25,56
%
2017 1. kolo
19,64
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 25,56%
2013 1. kolo 19,64%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
František Bagin, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
83 hlasov
2
Peter Daňo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
76 hlasov
3
Juraj Ondračka, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
73 hlasov
4
Danica Birošová, NEKA
70 hlasov
5
Tomáš Vaňo, NEKA
59 hlasov
6
Štefan Škultéty, NEKA
45 hlasov
7
Dominik Gabriel, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
45 hlasov
8
Eduard Filo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
42 hlasov
9
Jozef Habánik, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
42 hlasov
10
Juraj Maláň, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
39 hlasov
11
Milan Berec, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
33 hlasov
12
Juraj Bakoš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
32 hlasov
13
Lukáš Ronec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
31 hlasov
14
Roman Sokol, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
30 hlasov
15
Miloš Mičega, NEKA
30 hlasov
16
Ladislav Matejka, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
27 hlasov
17
Ingrid Opatovská, NEKA
27 hlasov
18
Vladimír Poruban, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
27 hlasov
19
Ľuboš Chochlík, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
27 hlasov
20
Martin Markech, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
27 hlasov
21
Stanislav Svatik, NEKA
23 hlasov
22
Stanislav Pastva, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
20 hlasov
23
Miloslav Baco, NEKA
19 hlasov
24
Jozef Kováč, NEKA
19 hlasov
25
Marian Hudec, NEKA
19 hlasov
26
Viera Žilková, NEKA
18 hlasov
27
Peter Sika, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
18 hlasov
28
Alena Bulková, NEKA
18 hlasov
29
Dagmar Mikulová, NEKA
17 hlasov
30
Miroslav Řádek, NEKA
16 hlasov
31
Martin Smolka, NEKA
16 hlasov
32
Martin Hošták, NEKA
16 hlasov
33
Henrieta Crkoňová, NEKA
16 hlasov
34
Peter Mikula, NEKA
15 hlasov
35
Jaroslav Mego, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
15 hlasov
36
Martin Žáčik, ĽS Naše Slovensko
14 hlasov
37
Ľubomír Horný, NEKA
14 hlasov
38
Ján Krátky, NEKA
13 hlasov
39
Jana Plšková, SME RODINA - Boris Kollár
13 hlasov
40
Peter Sýkora, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
41
Lukáš Beták, NEKA
12 hlasov
42
Daniela Felgrová, NEKA
12 hlasov
43
Milan Hrnčárik, SME RODINA - Boris Kollár
12 hlasov
44
Denisa Martinková, NaS - ns
11 hlasov
45
Peter Urbánek, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
46
Stanislav Šurik, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
47
Michal Križan, NEKA
10 hlasov
48
Adam Šlesarik, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
49
Marek Trsťan, NEKA
8 hlasov
50
Rastislav Šepták, NEKA
5 hlasov
51
Dominik Kalin, SME RODINA - Boris Kollár
4 hlasov
52
Ľubomír Slávik, NaS - ns
4 hlasov
53
Ľuboslav Krasňan, NÁRODNÁ KOALÍCIA
3 hlasov
54
Alexander Kollár, NÁRODNÁ KOALÍCIA
2 hlasov
55
Matúš Šustek, NÁRODNÁ KOALÍCIA
2 hlasov