vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Juraj Blanár Smer-SD
58,01%
Erika Jurinová OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
24,96%
Peter Sagan ĽSNS
9,38%
Marián Murín NEKA
3,54%
Anton Martvoň NEKA
1,15%
Ján Mikolaj SNS
1,15%
Peter Cibulka NEKA
1,08%
Kristián Hoffmann (odstúpil) SZS
0,51%
Stanislav Pirošík KSS, VZDOR
0,22%

Volebná účasť

34,78
%
2017 1. kolo
30,52
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 34,78%
2013 1. kolo 30,52%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Andrea Šimurdová, NEKA
969 hlasov
2
Jozef Cech, SMER-SD
931 hlasov
3
Ján Podmanický, SMER-SD
452 hlasov
4
Milan Pišček, SNS
347 hlasov
5
Renáta Majchráková, NEKA
283 hlasov
6
Milan Gura, SMER-SD
251 hlasov
7
Pavol Rucek, ĽS Naše Slovensko
240 hlasov
8
Martin Šenfeld, NEKA
222 hlasov
9
Jozef Grapa, SMER-SD
217 hlasov
10
Jozef Marec, NEKA
172 hlasov
11
Martin Klimek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
146 hlasov
12
Michal Duraj, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
120 hlasov
13
Pavol Jedinák, ĽS Naše Slovensko
103 hlasov
14
Jaroslav Velička, NEKA
100 hlasov
15
Iveta Blahová, ĽS Naše Slovensko
87 hlasov
16
Peter Strapáč, NEKA
86 hlasov
17
František Kučák, SMER-SD
79 hlasov
18
František Drozd, ĽS Naše Slovensko
77 hlasov
19
Pavol Hečko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
77 hlasov
20
Marián Kubala, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
73 hlasov
21
Anton Heglas, NEKA
72 hlasov
22
Viera Olbertová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
70 hlasov
23
Slavomír Kupka, SNS
69 hlasov
24
Zdeněk Sikora, ĽS Naše Slovensko
67 hlasov
25
Marcel Šulo, NEKA
67 hlasov
26
Drahomír Velička, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
65 hlasov
27
Marta Cyprichová, ŠANCA
64 hlasov
28
Juraj Hlavatý, SMER-SD
62 hlasov
29
Martin Pavlík, NEKA
55 hlasov
30
Ladislav Šimčisko, SMER-SD
44 hlasov
31
Simeon Stančík, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
43 hlasov
32
Ľubomír Golis, SNS
40 hlasov
33
David Kulla, NEKA
34 hlasov
34
Anton Varecha, SMER-SD
33 hlasov
35
Dana Jantulíková, NEKA
32 hlasov
36
Vladimír Malík, NaS - ns
30 hlasov
37
Eleonóra Nekorancová, NEKA
26 hlasov
38
Jozef Balačin, NEKA
25 hlasov
39
Martin Birka, NEKA
25 hlasov
40
Patrik Špalek, SME RODINA - Boris Kollár
23 hlasov
41
Peter Kurňava, NEKA
21 hlasov
42
Jozef Kajánek, KSS
21 hlasov
43
Michal Balačin, NEKA
18 hlasov
44
Štefan Kompánek, NEKA
15 hlasov
45
Iveta Špaldoňová, SZS
14 hlasov
46
Rastislav Gajdoš, KSS
12 hlasov
47
Marcel Seko, SME RODINA - Boris Kollár
11 hlasov