Kandidáti na predsedu VÚC

Karol Pataky SKOK, Most-Híd
48,37%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
35,95%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
5,23%
Štefan Surmánek ĽSNS
3,92%
Róbert Bačinský NEKA
1,96%
Oliver Petrík JĽSS
1,96%
Lukáš Sisák KSS
1,96%
Jozef Červenák RIS
0,65%
Jozef Bobík NEKA
Rudolf Botka NP
Jaroslav Džunko NEKA
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ
Jarmila Tkáčová SNS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Július Hajdu, SMER-SD
64 hlasov
2
Tichomír Kačo, ŠKV
62 hlasov
3
Jana Mondiková, SMER-SD
61 hlasov
4
Marek Čižmár, NEKA
58 hlasov
5
Karol Pataky, MOST - HÍD
57 hlasov
6
Róbert Puci, SMER-SD
52 hlasov
7
Peter Rico, MOST - HÍD
45 hlasov
8
Rastislav Petrovič, SMER-SD
39 hlasov
9
Štefan Duč, NEKA
37 hlasov
10
Csaba Furik, SMK-MKP
34 hlasov
11
Gejza Sačko, MOST - HÍD
30 hlasov
12
József Kopasz, SMK-MKP
24 hlasov
13
Jozef Horváth, MOST - HÍD
22 hlasov
14
František Tomko, JEDNOTA-ĽSS
14 hlasov
15
Zoltán Ilko, SMK-MKP
13 hlasov
16
Peter Pandy, MOST - HÍD
12 hlasov
17
Cyril Korpesio, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
12 hlasov
18
Vladimír Seman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
19
Slavomír Illeš, NEKA
10 hlasov
20
Ján Juhász, MOST - HÍD
10 hlasov
21
Peter Bačkovský, ŠKV
10 hlasov
22
Miroslav Ramšák, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
23
Ján Ujheli, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
24
Viktor Palko, MOST - HÍD
8 hlasov
25
Marián Vanci, ŠKV
7 hlasov
26
Lucia Rušinová, JEDNOTA-ĽSS
7 hlasov
27
Radoslav Rendeš, ŠKV
7 hlasov
28
Gustáv Liszkai, SMER-SD
7 hlasov
29
Rastislav Jílek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
30
Martin Galgoczy, NEKA
6 hlasov
31
Antónia Hrabská, ŠKV
6 hlasov
32
Michaela Ducárová, ŠKV
6 hlasov
33
Gabriel Garanič, NEKA
6 hlasov
34
Ján Čebreňák, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
35
Milan Malý, KSS
5 hlasov
36
Filip Biháry, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
37
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
38
Vladimír Šiňanský, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
39
Jozef Želinský, MOST - HÍD
4 hlasov
40
Jozef Gamrát, NEKA
4 hlasov
41
Libuša Babuľaková, ŠKV
4 hlasov
42
Csilla Bálintová, SMK-MKP
4 hlasov
43
Martin Dzielavský, SME RODINA - Boris Kollár
4 hlasov
44
Ján Seman, ŠANCA
3 hlasov
45
Marián Oščenda, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
46
Milan Mika, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
47
Dušan Grajcár, JEDNOTA-ĽSS
3 hlasov
48
Štefan Kandráč, NP
3 hlasov
49
František Krejza, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
50
Edina Kocsisová, NEKA
3 hlasov
51
František Korytko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
52
Michal Sentelik, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
53
Peter Bielek, SNS
2 hlasov
54
Katarína Kasardová, KSS
2 hlasov
55
Michal Magnes, SNS
2 hlasov
56
Dionýz Szabó, ŠKV
2 hlasov
57
Terézia Stanková, NEKA
2 hlasov
58
Iveta Solomonová, KSS
2 hlasov
59
Zoltán Sipos, MKDA-MKDSZ
2 hlasov
60
Tibor Sáradi, SMK-MKP
2 hlasov
61
Zoltán Mento, NEKA
2 hlasov
62
Juraj Guzej, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
63
Marta Hrobová, ÚSVIT
64
Alexander Kis-Géczi, NAJ
65
Adrian Haraszti, NAJ
66
Nataša Hančinová, JEDNOTA-ĽSS
67
Peter Figeľ, DS
68
Radoslav Neckár, JEDNOTA-ĽSS
69
István Takács, SMK-MKP

Volebná účasť

35,34
%
2017 1. kolo
24,26
%
2013 2. kolo
42,28
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 35,34%
2013 2. kolo 24,26%
2013 1. kolo 42,28%