vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
46,94%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
28,57%
Oliver Petrík JĽSS
6,12%
Lukáš Sisák KSS
6,12%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
4,08%
Róbert Bačinský NEKA
2,04%
Jaroslav Džunko NEKA
2,04%
Ján Struk SMS
2,04%
Štefan Surmánek ĽSNS
2,04%
Jozef Bobík NEKA
Rudolf Botka NP
Jozef Červenák RIS
Vladislav Stanko NEKA
Adam Šepetka NAJ
Jarmila Tkáčová SNS

Volebná účasť

39,71
%
2017 1. kolo
15,97
%
2013 2. kolo
25,00
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 39,71%
2013 2. kolo 15,97%
2013 1. kolo 25%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Beáta Beke, SMK-MKP
34 hlasov
2
Ferenc Porubán, SMK-MKP
21 hlasov
3
Monika Repaszká, ŠKV
20 hlasov
4
Ján Babič, SMER-SD
16 hlasov
5
Juraj Nagy, NEKA
16 hlasov
6
Zoltán Várady, SMK-MKP
16 hlasov
7
Tibor Balázs, MOST - HÍD
11 hlasov
8
Erika Ocelníková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
9
Attila Anna, NEKA
6 hlasov
10
Július Barkai, SME RODINA - Boris Kollár
5 hlasov
11
Pavol Burdiga, MOST - HÍD
5 hlasov
12
Peter Bollo, MOST - HÍD
4 hlasov
13
Dušan Žiak, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
14
Matúš Bischof, OKS
2 hlasov
15
Juraj Balázs, NEKA
2 hlasov
16
Róbert Bezek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
17
Martin Gallo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
18
Jozef Kušnier, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
19
Monika Šeďová, MOST - HÍD
2 hlasov
20
Ariana Palme, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
21
Dušan Pollák, ŠKV
1 hlasov
22
Matej Lada, ŠKV
1 hlasov
23
Mária Bernáthová, KSS
1 hlasov
24
Gejza Záhn, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
25
Viliam Hlaváč, ŠKV
1 hlasov
26
Hildegarda Támárová, MOST - HÍD
1 hlasov
27
Štefan Bašták, SMER-SD
1 hlasov
28
Eva Mihóková, NÁRODNÁ KOALÍCIA
1 hlasov
29
Peter Pamula, SNS
1 hlasov
30
Ladislav Juhász, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
31
Róbert Hanuštiak, NEKA
1 hlasov
32
Jarmila Breznenová, NÁRODNÁ KOALÍCIA
1 hlasov
33
Juraj Bernár, KSS
34
Jozef Červeňák, RIS
35
Miloš Gallo, ŠANCA
36
Karol Horník, SMER-SD
37
Jaroslav Kočiš, KSS
38
Karol Kováč, OKS
39
Ivan Kuhn, OKS
40
Helena Laliková, KSS
41
Michal Terrai, NEKA