vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
30,15%
Igor Kašper NEKA
26,47%
Martin Juhaniak NEKA
13,24%
Marian Kotleba ĽSNS
11,03%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
7,35%
Jozef Sásik SĽSAH
5,15%
Pavel Greksa NEKA
2,94%
Michal Kantor (odstúpil) SZS
1,47%
Milan Urbáni SMS
1,47%
Alena Piovarčiová NP
0,74%
Miroslav Gálik NAS
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
Znenek Očovan NAJ
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Šimko NEKA
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK

Volebná účasť

20,40
%
2017 1. kolo
12,33
%
2013 2. kolo
22,85
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 20,4%
2013 2. kolo 12,33%
2013 1. kolo 22,85%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Zsuzsanna Szvorák, SMK-MKP
106 hlasov
2
Péter Csúsz, SMK-MKP
95 hlasov
3
László Kerekes, SMK-MKP
88 hlasov
4
Péter György, SMK-MKP
64 hlasov
5
Zoltán Marcinkó, SMK-MKP
64 hlasov
6
Zoltán Balog, NEKA
31 hlasov
7
István Mázik, MKDA-MKDSZ
23 hlasov
8
Jozef Bari, SRK
17 hlasov
9
Štefan Kertész, MOST - HÍD
17 hlasov
10
Branislav Hámorník, SMER-SD
15 hlasov
11
Monika Kováčová, Slovenská ľudová strana (SĽS)
15 hlasov
12
Milan Spodniak, DOMA DOBRE
14 hlasov
13
Rudolf Slivka, SNS
10 hlasov
14
Denisa Nincová, NEKA
10 hlasov
15
Karol Ferencz, MOST - HÍD
9 hlasov
16
Július Čipčala, SRK
9 hlasov
17
Matej Bella, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
9 hlasov
18
Jana Haláková, SMER-SD
7 hlasov
19
Zaher Mahmoud, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
20
František Kelemen, Slovenská ľudová strana (SĽS)
6 hlasov
21
Radoslav Čičmanec, DOMA DOBRE
5 hlasov
22
Michal Kováč, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
23
Juraj Pelč, NEKA
4 hlasov
24
Tibor Tóth, MOST - HÍD
4 hlasov
25
Pavel Greksa, NEKA
4 hlasov
26
Pavol Križo, SNS
3 hlasov
27
Lukáš Čavoj, NEKA
3 hlasov
28
Pavol Baculík, NEKA
2 hlasov
29
Marian Šulek, KSS
2 hlasov
30
Milan Alberti, NEKA
2 hlasov
31
Anna Václavíková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
32
Ondrej Drugda, Slovenská ľudová strana (SĽS)
2 hlasov
33
Jozef Týnus, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
34
Ján Svoreň, KSS
1 hlasov
35
Veronika Poznánová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
36
Peter Pánik, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
37
Ján Mičuda, SMER-SD
1 hlasov
38
Jozef Kramec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
39
Radoslav Jánošik, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
40
Marek Hudec, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
41
Attila Agócs, MOST - HÍD
1 hlasov
42
Lucia Kašiarová, KSS
43
Vojtech Papp, ĽS Naše Slovensko
44
Patrik Svediak, SME RODINA - Boris Kollár