Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
50,43%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
14,53%
Oliver Petrík JĽSS
11,11%
Jozef Bobík NEKA
8,55%
Štefan Surmánek ĽSNS
5,13%
Róbert Bačinský NEKA
4,27%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
2,56%
Lukáš Sisák KSS
0,85%
Vladislav Stanko NEKA
0,85%
Adam Šepetka NAJ
0,85%
Jarmila Tkáčová SNS
0,85%
Rudolf Botka NP
Jozef Červenák RIS
Jaroslav Džunko NEKA
Ján Struk SMS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
František Farkaš, SMER-SD
64 hlasov
2
Emil Ďurovčík, SMER-SD
45 hlasov
3
Viliam Zahorčák, SMER-SD
34 hlasov
4
Ján Mihalečko, SMER-SD
32 hlasov
5
Matej Šarocký, ŠANCA
32 hlasov
6
Jana Cibereová, SMER-SD
31 hlasov
7
Pavol Kuchta, SMER-SD
28 hlasov
8
Timea Sotáková, SMER-SD
18 hlasov
9
Milan Potocký, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
17 hlasov
10
Jozef Bobík, NEKA
14 hlasov
11
Oliver Petrík, JEDNOTA-ĽSS
12 hlasov
12
Eduard Karšňák, Demokrati Slovenska
11 hlasov
13
Valéria Eľková, NEKA
11 hlasov
14
Slavko Pavolko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
15
Nikoleta Borzová, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
16
Michal Stričík, ŠKV
10 hlasov
17
Martin Ivan, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
18
Ľudovít Adam, NEKA
9 hlasov
19
Dušan Goda, NEKA
9 hlasov
20
Richard Želinský, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
21
Marián Nistor, ŠKV
8 hlasov
22
Marko Hami, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
23
Emil Čurma, SNS
7 hlasov
24
Milan Kaplan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
25
Július Stanko, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
26
Milan Barančík, ÚSVIT
6 hlasov
27
František Džuppa, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
28
Vladimír Tomko, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
29
Erik Sibal, NEKA
5 hlasov
30
Marián Markovič, ŠKV
5 hlasov
31
Branislav Sijka, NEKA
5 hlasov
32
Jozef Sokologorský, SMER-SD
5 hlasov
33
Marek Švingál, ŠKV
4 hlasov
34
Stanislav Gaľa, ŠKV
4 hlasov
35
Juraj Ircha, Demokrati Slovenska
3 hlasov
36
Peter Sabol, SNS
3 hlasov
37
Karol Pavelka, SNS
3 hlasov
38
Ľubomír Husnaj, JEDNOTA-ĽSS
3 hlasov
39
Iveta Golmicová, ŠANCA
3 hlasov
40
Mária Bálintová, MOST - HÍD
3 hlasov
41
Pavol Valko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
3 hlasov
42
Oskar Szabo, SZS
3 hlasov
43
Jaroslav Vaľo, SNS
3 hlasov
44
Peter Horňák, DS
2 hlasov
45
Miroslav Šimko, SNS
2 hlasov
46
Ľuboslav Chvasta, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasov
47
Ján Potocký, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
48
Peter Borza, SNS
2 hlasov
49
Peter Badida, VZDOR
2 hlasov
50
Peter Malík, SNS
2 hlasov
51
Bohuš Jakuboc, ŠKV
2 hlasov
52
Juraj Jevin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
53
Ondrej Golas, NEKA
2 hlasov
54
Milan Michalič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
55
Mária Vargová, MOST - HÍD
1 hlasov
56
Marta Hermannová, NAJ
1 hlasov
57
Edita Jonyová, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
58
Klára Lakatosová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
59
Ján Viselka, NEKA
1 hlasov
60
Martin Magura, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
61
Radoslav Osif, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
62
Gabriel Timko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
63
Tibor Varga, SMK-MKP
1 hlasov
64
Ildikó Vargová, ŠKV
1 hlasov
65
Patrik Magdoško, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
66
Viliam Brandis, NAJ
67
Peter Jakab, MOST - HÍD
68
Jozef Jambor, NAJ
69
Mikuláš Kiš, NAJ
70
Lukáš Pažinka, NEKA
71
Marek Misár, NAJ
72
Jozef Onda, NAJ
73
Attila Lukáč, NÁRODNÁ KOALÍCIA
74
Radoslav Smutný, SP

Volebná účasť

21,32
%
2017 1. kolo
10,06
%
2013 2. kolo
24,82
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 21,32%
2013 2. kolo 10,06%
2013 1. kolo 24,82%