vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
47,24%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
40,00%
Róbert Bačinský NEKA
5,17%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
4,14%
Štefan Surmánek ĽSNS
1,03%
Jozef Bobík NEKA
0,34%
Jozef Červenák RIS
0,34%
Jaroslav Džunko NEKA
0,34%
Lukáš Sisák KSS
0,34%
Ján Struk SMS
0,34%
Adam Šepetka NAJ
0,34%
Jarmila Tkáčová SNS
0,34%
Rudolf Botka NP
Oliver Petrík JĽSS
Vladislav Stanko NEKA

Volebná účasť

17,35
%
2017 1. kolo
5,87
%
2013 2. kolo
12,21
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 17,35%
2013 2. kolo 5,87%
2013 1. kolo 12,21%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
176 hlasov
2
Jozef Krešák, ŠANCA
151 hlasov
3
Miloš Barcal, NEKA
86 hlasov
4
Ján Kokarda, NEKA
73 hlasov
5
Michal Rečka, SMER-SD
72 hlasov
6
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
55 hlasov
7
Ondrej Bernát, SMER-SD
38 hlasov
8
László Köteles, SMK-MKP
38 hlasov
9
Július Beluscsák, NEKA
36 hlasov
10
Roland Szabó, SMER-SD
35 hlasov
11
František Petro, SMER-SD
34 hlasov
12
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
33 hlasov
13
Gábor Szalay, SMK-MKP
32 hlasov
14
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
30 hlasov
15
Alexander Képes, SMK-MKP
29 hlasov
16
Tamás Iván, SMK-MKP
28 hlasov
17
Peter Derevjaník, SMER-SD
28 hlasov
18
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
27 hlasov
19
Csaba Simkó, SMK-MKP
23 hlasov
20
Ján Serbin, NEKA
23 hlasov
21
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
22 hlasov
22
István Zachariaš, SMK-MKP
20 hlasov
23
Tomáš Suchý, ŠANCA
18 hlasov
24
Július Pelegrin, NEKA
17 hlasov
25
Ivan Hriczko, ŠKV
16 hlasov
26
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
15 hlasov
27
Monika Gergelová, SNS
13 hlasov
28
Mária Dulovičová, NEKA
13 hlasov
29
Erika Zámboriová, ŠKV
13 hlasov
30
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
31
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
32
Anton Király, SMK-MKP
12 hlasov
33
Peter Seman, KSS
12 hlasov
34
Anton Medvec, NEKA
11 hlasov
35
Martina Dutková, NEKA
10 hlasov
36
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
37
Radoslav Hodor, NEKA
10 hlasov
38
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
10 hlasov
39
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
9 hlasov
40
Mária Lacková, NEKA
9 hlasov
41
Vojtech Farkaš, NEKA
9 hlasov
42
Jarmila Vaňová, ŠKV
9 hlasov
43
Pavol Lehotský, NEKA
8 hlasov
44
Peter Kocai, NAJ
7 hlasov
45
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT
7 hlasov
46
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ
7 hlasov
47
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
48
Rudolf Varga, VZDOR
7 hlasov
49
Anetta Strýčková, NEKA
7 hlasov
50
Vlastimil Lakatoš, NEKA
7 hlasov
51
Norbert Krušinský, MOST - HÍD
7 hlasov
52
Alexander Horváth, MOST - HÍD
6 hlasov
53
Elena Fialková, MOST - HÍD
6 hlasov
54
Ervín Kompuš, NAJ
6 hlasov
55
Gabriel Böhm, NEKA
6 hlasov
56
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
6 hlasov
57
Ján Horváth, NEKA
6 hlasov
58
Augustín Köteles, NAJ
5 hlasov
59
Tibor Bráz, NEKA
5 hlasov
60
Slavomír Borovský, DS
5 hlasov
61
Július Begala, NEKA
4 hlasov
62
Július Grulyo, NEKA
4 hlasov
63
Slavomír Horváth, SNS
3 hlasov
64
Attila Oravecz, MOST - HÍD
3 hlasov
65
Jozef Hric, KSS
3 hlasov
66
Ladislav Vojtko, KSS
2 hlasov