vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Jaroslav Baška SZ, Most-Híd, SNS, Smer-SD
60,05%
Renáta Kaščáková ZZ, NOVA, OKS, KDH, OĽaNO, SaS
23,50%
Štefan Škultéty NEKA
13,05%
Petra Hajšelová Sme rodina
1,04%
Nora Pániková SZS
1,04%
Ferdinand Vavrík NEKA
1,04%
Igor Valko NP
0,26%

Volebná účasť

48,59
%
2017 1. kolo
22,33
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 48,59%
2013 1. kolo 22,33%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Stanislav Svatik, NEKA
331 hlasov
2
Martin Markech, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
100 hlasov
3
Ľuboš Chochlík, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
91 hlasov
4
Tomáš Vaňo, NEKA
52 hlasov
5
Lukáš Beták, NEKA
47 hlasov
6
Štefan Škultéty, NEKA
38 hlasov
7
Peter Mikula, NEKA
36 hlasov
8
Jozef Kováč, NEKA
36 hlasov
9
Roman Sokol, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
32 hlasov
10
Jozef Habánik, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
32 hlasov
11
Marian Hudec, NEKA
23 hlasov
12
Miloslav Baco, NEKA
20 hlasov
13
Alena Bulková, NEKA
18 hlasov
14
Milan Berec, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
18 hlasov
15
Vladimír Poruban, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
17 hlasov
16
Lukáš Ronec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
15 hlasov
17
Miloš Mičega, NEKA
14 hlasov
18
Dagmar Mikulová, NEKA
13 hlasov
19
Michal Križan, NEKA
13 hlasov
20
Eduard Filo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
21
Stanislav Pastva, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
13 hlasov
22
Danica Birošová, NEKA
13 hlasov
23
Peter Daňo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
12 hlasov
24
Rastislav Šepták, NEKA
12 hlasov
25
Jaroslav Mego, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
12 hlasov
26
Juraj Maláň, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
12 hlasov
27
Martin Smolka, NEKA
11 hlasov
28
Ľubomír Horný, NEKA
11 hlasov
29
Jana Plšková, SME RODINA - Boris Kollár
10 hlasov
30
Denisa Martinková, NaS - ns
10 hlasov
31
Henrieta Crkoňová, NEKA
9 hlasov
32
Peter Sýkora, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
33
Ján Krátky, NEKA
9 hlasov
34
František Bagin, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
8 hlasov
35
Martin Žáčik, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
36
Dominik Gabriel, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
37
Peter Sika, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
7 hlasov
38
Peter Urbánek, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
39
Ladislav Matejka, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
40
Juraj Bakoš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
41
Adam Šlesarik, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
42
Juraj Ondračka, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
6 hlasov
43
Milan Hrnčárik, SME RODINA - Boris Kollár
6 hlasov
44
Martin Hošták, NEKA
5 hlasov
45
Marek Trsťan, NEKA
5 hlasov
46
Stanislav Šurik, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
47
Ingrid Opatovská, NEKA
5 hlasov
48
Daniela Felgrová, NEKA
5 hlasov
49
Viera Žilková, NEKA
5 hlasov
50
Miroslav Řádek, NEKA
5 hlasov
51
Dominik Kalin, SME RODINA - Boris Kollár
3 hlasov
52
Ľuboslav Krasňan, NÁRODNÁ KOALÍCIA
1 hlasov
53
Ľubomír Slávik, NaS - ns
54
Alexander Kollár, NÁRODNÁ KOALÍCIA
55
Matúš Šustek, NÁRODNÁ KOALÍCIA