vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
42,25%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
32,38%
Štefan Surmánek ĽSNS
7,94%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
5,78%
Jarmila Tkáčová SNS
2,93%
Lukáš Sisák KSS
1,85%
Jozef Bobík NEKA
1,62%
Oliver Petrík JĽSS
1,54%
Róbert Bačinský NEKA
1,23%
Rudolf Botka NP
0,93%
Jaroslav Džunko NEKA
0,46%
Jozef Červenák RIS
0,39%
Adam Šepetka NAJ
0,31%
Vladislav Stanko NEKA
0,23%
Ján Struk SMS
0,15%

Volebná účasť

25,92
%
2017 1. kolo
9,89
%
2013 2. kolo
20,07
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 25,92%
2013 2. kolo 9,89%
2013 1. kolo 20,07%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Milan Mika, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
583 hlasov
2
Michaela Ducárová, ŠKV
519 hlasov
3
Jozef Gamrát, NEKA
496 hlasov
4
Marián Vanci, ŠKV
458 hlasov
5
Cyril Korpesio, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
406 hlasov
6
František Korytko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
336 hlasov
7
Marek Čižmár, NEKA
263 hlasov
8
Peter Bačkovský, ŠKV
247 hlasov
9
Vladimír Seman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
216 hlasov
10
Terézia Stanková, NEKA
209 hlasov
11
Tichomír Kačo, ŠKV
163 hlasov
12
Jana Mondiková, SMER-SD
160 hlasov
13
Rastislav Jílek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
159 hlasov
14
Katarína Kasardová, KSS
150 hlasov
15
Róbert Puci, SMER-SD
146 hlasov
16
Vladimír Šiňanský, ĽS Naše Slovensko
132 hlasov
17
Rastislav Petrovič, SMER-SD
120 hlasov
18
Marián Oščenda, ĽS Naše Slovensko
98 hlasov
19
Martin Galgoczy, NEKA
97 hlasov
20
Július Hajdu, SMER-SD
96 hlasov
21
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
92 hlasov
22
Juraj Guzej, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
90 hlasov
23
Karol Pataky, MOST - HÍD
88 hlasov
24
Miroslav Ramšák, ĽS Naše Slovensko
81 hlasov
25
Štefan Duč, NEKA
80 hlasov
26
Ján Ujheli, ĽS Naše Slovensko
76 hlasov
27
Filip Biháry, ĽS Naše Slovensko
72 hlasov
28
Gabriel Garanič, NEKA
71 hlasov
29
Michal Sentelik, ĽS Naše Slovensko
68 hlasov
30
František Tomko, JEDNOTA-ĽSS
68 hlasov
31
Ján Seman, ŠANCA
63 hlasov
32
Peter Bielek, SNS
58 hlasov
33
Peter Figeľ, DS
58 hlasov
34
František Krejza, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
57 hlasov
35
Slavomír Illeš, NEKA
55 hlasov
36
Ján Čebreňák, ĽS Naše Slovensko
54 hlasov
37
Libuša Babuľaková, ŠKV
50 hlasov
38
Antónia Hrabská, ŠKV
45 hlasov
39
Michal Magnes, SNS
42 hlasov
40
Martin Dzielavský, SME RODINA - Boris Kollár
41 hlasov
41
Gustáv Liszkai, SMER-SD
41 hlasov
42
Edina Kocsisová, NEKA
38 hlasov
43
Milan Malý, KSS
38 hlasov
44
Iveta Solomonová, KSS
37 hlasov
45
Lucia Rušinová, JEDNOTA-ĽSS
32 hlasov
46
Peter Pandy, MOST - HÍD
30 hlasov
47
Zoltán Mento, NEKA
26 hlasov
48
Radoslav Rendeš, ŠKV
25 hlasov
49
Dušan Grajcár, JEDNOTA-ĽSS
23 hlasov
50
Gejza Sačko, MOST - HÍD
22 hlasov
51
Ján Juhász, MOST - HÍD
15 hlasov
52
Štefan Kandráč, NP
15 hlasov
53
Peter Rico, MOST - HÍD
14 hlasov
54
Dionýz Szabó, ŠKV
13 hlasov
55
Jozef Horváth, MOST - HÍD
13 hlasov
56
Radoslav Neckár, JEDNOTA-ĽSS
12 hlasov
57
Viktor Palko, MOST - HÍD
10 hlasov
58
Jozef Želinský, MOST - HÍD
10 hlasov
59
József Kopasz, SMK-MKP
9 hlasov
60
Csaba Furik, SMK-MKP
9 hlasov
61
Nataša Hančinová, JEDNOTA-ĽSS
9 hlasov
62
Csilla Bálintová, SMK-MKP
8 hlasov
63
Zoltán Ilko, SMK-MKP
6 hlasov
64
Zoltán Sipos, MKDA-MKDSZ
6 hlasov
65
István Takács, SMK-MKP
6 hlasov
66
Tibor Sáradi, SMK-MKP
5 hlasov
67
Marta Hrobová, ÚSVIT
4 hlasov
68
Adrian Haraszti, NAJ
3 hlasov
69
Alexander Kis-Géczi, NAJ
1 hlasov