vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
50,00%
Marian Kotleba ĽSNS
24,07%
Igor Kašper NEKA
16,67%
Martin Juhaniak NEKA
6,17%
Miroslav Gálik NAS
0,62%
Pavel Greksa NEKA
0,62%
Michal Kantor (odstúpil) SZS
0,62%
Jozef Sásik SĽSAH
0,62%
Milan Urbáni SMS
0,62%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
Znenek Očovan NAJ
Alena Piovarčiová NP
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Šimko NEKA
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK

Volebná účasť

55,03
%
2017 1. kolo
36,24
%
2013 2. kolo
28,57
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 55,03%
2013 2. kolo 36,24%
2013 1. kolo 28,57%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Igor Kašper, NEKA
36 hlasov
2
Ľubica Laššáková, SMER-SD
29 hlasov
3
Marian Kotleba, ĽS Naše Slovensko
29 hlasov
4
Ľubomír Motyčka, SMER-SD
28 hlasov
5
Ondrej Lunter, NEKA
27 hlasov
6
Ivan Saktor, NEKA
25 hlasov
7
Peter Gogola, NEKA
25 hlasov
8
Maroš Gera, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
24 hlasov
9
Jaroslav Kuracina, ĽS Naše Slovensko
24 hlasov
10
Viera Dubačová, NEKA
21 hlasov
11
Martin Turčan, NEKA
20 hlasov
12
Marcel Pecník, NEKA
20 hlasov
13
Marek Modranský, SMER-SD
17 hlasov
14
Viera Krakovská, NEKA
17 hlasov
15
Katarína Belicová, NEKA
17 hlasov
16
Jakub Gajdošík, SMER-SD
16 hlasov
17
Marek Kotleba, ĽS Naše Slovensko
16 hlasov
18
Matúš Molitoris, NEKA
16 hlasov
19
Milan Lichý, NEKA
15 hlasov
20
Karol Konárik, SNS
15 hlasov
21
Daniel Karas, SMER-SD
15 hlasov
22
Jana Orlická, NEKA
14 hlasov
23
Ján Šulaj, SMER-SD
13 hlasov
24
Miroslav Ostrihoň, NEKA
13 hlasov
25
Pavol Bielik, NEKA
12 hlasov
26
Matej Bučko, NEKA
12 hlasov
27
Erika Karová, NEKA
12 hlasov
28
Pavel Trnka, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
29
Andrea Maková, NEKA
11 hlasov
30
Miroslav Potančok, ĽS Naše Slovensko
10 hlasov
31
Róbert Venéczi, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
32
Janka Slobodníková, Slovenská ľudová strana (SĽS)
9 hlasov
33
Boris Virgula, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
34
Marek Kliment, SME RODINA - Boris Kollár
9 hlasov
35
Daniela Kemková, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
36
Jozef Sásik, Slovenská ľudová strana (SĽS)
8 hlasov
37
Ivan Kostúr, KSS
8 hlasov
38
Miroslav Bálint, NEKA
7 hlasov
39
Ivan Šabo, NEKA
7 hlasov
40
Marián Adamják, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
41
Mário Vidák, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
42
Ivan Uhrík, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
43
Vladimír Sklenka, NEKA
6 hlasov
44
Ján Šabo, SMER-SD
6 hlasov
45
Daniela Baranová, MOST - HÍD
5 hlasov
46
Ľudmila Priehodová, NEKA
5 hlasov
47
Hubert Štoksa, NEKA
5 hlasov
48
Ladislav Topoľský, SMER-SD
5 hlasov
49
Július Ernek, SNS
5 hlasov
50
Juraj Remšík, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
4 hlasov
51
Iveta Nosková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
52
Peter Sárinec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
53
Richard Burkovský, Slovenská ľudová strana (SĽS)
4 hlasov
54
Roman Štrba, Slovenská ľudová strana (SĽS)
4 hlasov
55
Dominik Veselovský, SNS
4 hlasov
56
Roman Ružica, ŠANCA
4 hlasov
57
Ivan Kotúček, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
58
Dana Boháčiková, NP
3 hlasov
59
Róbert Frnda, DOMA DOBRE
3 hlasov
60
Monika Geregová, MOST - HÍD
3 hlasov
61
Ján Jambrich, Slovenská ľudová strana (SĽS)
3 hlasov
62
Anton Minárik, SME RODINA - Boris Kollár
3 hlasov
63
Jiří Pěč, NEKA
3 hlasov
64
Marek Rapčaniak, SME RODINA - Boris Kollár
3 hlasov
65
Marcela Gallová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
3 hlasov
66
Ľubomír Kuracina, NAJ
2 hlasov
67
Milan Prašovský, Slovenská ľudová strana (SĽS)
2 hlasov
68
Adam Kúkeľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
2 hlasov
69
Róbert Hrnčiar, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
70
Jaroslav Sekerka, KSS
2 hlasov
71
Milan Ševčík, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
72
Vladimír Túry, ŠANCA
2 hlasov
73
Vladimír Rosinský, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
74
Milan Mikulec, MOST - HÍD
1 hlasov
75
Ján Gereg, SNS
1 hlasov
76
Ľudovít Szilágyi, MOST - HÍD
1 hlasov
77
Katarína Richterová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
78
Zuzana Šerfőző, MOST - HÍD
79
Miloš Vajs, NP
80
Denisa Zaťková, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...