vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Jozef Šimko NEKA
28,32%
Ján Lunter NEKA
27,43%
Marian Kotleba ĽSNS
13,27%
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK
7,08%
Martin Juhaniak NEKA
6,19%
Miroslav Gálik NAS
4,42%
Igor Kašper NEKA
3,54%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
2,65%
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
1,77%
Alena Piovarčiová NP
1,77%
Pavel Greksa NEKA
0,88%
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
0,88%
Znenek Očovan NAJ
0,88%
Milan Urbáni SMS
0,88%
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Sásik SĽSAH

Volebná účasť

27,53
%
2017 1. kolo
17,09
%
2013 2. kolo
28,20
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 27,53%
2013 2. kolo 17,09%
2013 1. kolo 28,2%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Attila Agócs, MOST - HÍD
60 hlasov
2
Péter Csúsz, SMK-MKP
54 hlasov
3
Zsuzsanna Szvorák, SMK-MKP
48 hlasov
4
Branislav Hámorník, SMER-SD
35 hlasov
5
László Kerekes, SMK-MKP
33 hlasov
6
Péter György, SMK-MKP
32 hlasov
7
Zoltán Marcinkó, SMK-MKP
28 hlasov
8
Štefan Kertész, MOST - HÍD
27 hlasov
9
Karol Ferencz, MOST - HÍD
17 hlasov
10
Zoltán Balog, NEKA
14 hlasov
11
Radoslav Jánošik, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
12
Marek Hudec, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
13
Pavol Baculík, NEKA
8 hlasov
14
Milan Spodniak, DOMA DOBRE
7 hlasov
15
Jozef Bari, SRK
7 hlasov
16
István Mázik, MKDA-MKDSZ
6 hlasov
17
Jana Haláková, SMER-SD
5 hlasov
18
Monika Kováčová, Slovenská ľudová strana (SĽS)
5 hlasov
19
Zaher Mahmoud, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
20
Ján Mičuda, SMER-SD
5 hlasov
21
Ján Svoreň, KSS
5 hlasov
22
Pavel Greksa, NEKA
4 hlasov
23
Pavol Križo, SNS
4 hlasov
24
Vojtech Papp, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
25
Július Čipčala, SRK
3 hlasov
26
Lucia Kašiarová, KSS
3 hlasov
27
Michal Kováč, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
28
Denisa Nincová, NEKA
3 hlasov
29
Jozef Týnus, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
30
Tibor Tóth, MOST - HÍD
3 hlasov
31
Veronika Poznánová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
3 hlasov
32
Milan Alberti, NEKA
3 hlasov
33
Lukáš Čavoj, NEKA
2 hlasov
34
František Kelemen, Slovenská ľudová strana (SĽS)
2 hlasov
35
Jozef Kramec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
36
Anna Václavíková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
37
Marian Šulek, KSS
2 hlasov
38
Juraj Pelč, NEKA
2 hlasov
39
Radoslav Čičmanec, DOMA DOBRE
2 hlasov
40
Ondrej Drugda, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
41
Peter Pánik, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
42
Rudolf Slivka, SNS
1 hlasov
43
Matej Bella, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
44
Patrik Svediak, SME RODINA - Boris Kollár