vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
47,44%
Marian Kotleba ĽSNS
30,13%
Igor Kašper NEKA
10,26%
Martin Juhaniak NEKA
5,77%
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
2,24%
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
0,96%
Miroslav Gálik NAS
0,64%
Jozef Šimko NEKA
0,64%
Milan Urbáni SMS
0,64%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
0,32%
Pavel Greksa NEKA
0,32%
Michal Kantor (odstúpil) SZS
0,32%
Jozef Sásik SĽSAH
0,32%
Znenek Očovan NAJ
Alena Piovarčiová NP
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK

Volebná účasť

41,17
%
2017 1. kolo
25,33
%
2013 2. kolo
25,49
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 41,17%
2013 2. kolo 25,33%
2013 1. kolo 25,49%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Juraj Družbacký, SMER-SD
105 hlasov
2
Miroslav Náhlik, SMER-SD
75 hlasov
3
Anna Paľovová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
75 hlasov
4
Miroslav Kusein, SMER-SD
60 hlasov
5
Jozef Ježík, SMER-SD
60 hlasov
6
Matej Snopko, NEKA
52 hlasov
7
Ján Beljak, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
45 hlasov
8
Ľudmila Lysinová, SMER-SD
44 hlasov
9
Peter Košík, NEKA
44 hlasov
10
Samir Moumani, NEKA
43 hlasov
11
Milan Čarnoký, NEKA
41 hlasov
12
Slavomír Hanuska, SNS
36 hlasov
13
Simona Karhútová, ĽS Naše Slovensko
35 hlasov
14
Alžbeta Staníková, NEKA
33 hlasov
15
Jozef Bakša, NEKA
33 hlasov
16
Peter Hričina, NEKA
32 hlasov
17
Peter Časnocha, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
32 hlasov
18
Marek Darmo, ĽS Naše Slovensko
32 hlasov
19
Ján Mikovčák, ĽS Naše Slovensko
31 hlasov
20
Rastislav Schlosár, ĽS Naše Slovensko
25 hlasov
21
Róbert Olšiak, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
23 hlasov
22
Vladimír Sojak, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
22 hlasov
23
Igor Šufliarsky, SNS
20 hlasov
24
Róbert Vasil, NEKA
19 hlasov
25
Ivan Sitár, ĽS Naše Slovensko
17 hlasov
26
Róbert Hraško, ŠANCA
11 hlasov
27
Miroslav Gálik, NaS - ns
10 hlasov
28
Vladimír Neumann, VZDOR
10 hlasov
29
Mária Michnová, SME RODINA - Boris Kollár
9 hlasov
30
Ľubomír Zubčák, Slovenská ľudová strana (SĽS)
9 hlasov
31
Rastislav Bobor, KSS
8 hlasov
32
Viktoria Vonkomerová, HZD
8 hlasov
33
Oskar Hruška, JEDNOTA-ĽSS
6 hlasov
34
Viliam Baňák, JEDNOTA-ĽSS
5 hlasov
35
Albín Geršič, HZD
5 hlasov
36
Ivan Bartoš, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
4 hlasov
37
Ján Plesník, JEDNOTA-ĽSS
3 hlasov
38
Marek Kabát, NaS - ns
2 hlasov