vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Iván Farkas SMK
80,56%
Milan Belica Most-Híd, SNS, Smer-SD
16,67%
Ján Greššo DS, Šanca, OKS, NOVA, KDH, OĽaNO, SaS
2,78%
Ľászló Hajdu MKDA
Renáta Kolenčíková NEKA
Ján Marko NP
Peter Oremus NEKA
Milan Uhrík ĽSNS

Volebná účasť

15,07
%
2017 1. kolo
9,55
%
2013 2. kolo
11,39
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 15,07%
2013 2. kolo 9,55%
2013 1. kolo 11,39%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Melinda Bögi Pathó, SMK-MKP
33 hlasov
2
Tibor Csenger, SMK-MKP
26 hlasov
3
Zita Cseri, NEKA
23 hlasov
4
Zoltán Fekete, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
20 hlasov
5
Róbert Csudai, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
19 hlasov
6
Ondrej Juhász, NEKA
16 hlasov
7
Beáta Kiss, SMK-MKP
16 hlasov
8
Pál Zachar, NEKA
15 hlasov
9
Dezső Pálffy, SMK-MKP
13 hlasov
10
Peter Köpöncei, SMK-MKP
12 hlasov
11
Miroslav Hasznos, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
12
Ladislav Urban, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
13
Marianna Šedivá, NEKA
3 hlasov
14
Alexander Bačík, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
2 hlasov
15
Zuzana Kotrus Rákociová, NEKA
2 hlasov
16
Csaba Tolnai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
17
Peter Štefan, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
1 hlasov
18
Ján Janáč, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
1 hlasov
19
Igor Éder, NEKA
1 hlasov
20
Peter Drábik, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
1 hlasov
21
Martina Holečková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
22
Martin Bátovský, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
1 hlasov
23
Miloš Zaujec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
24
Rastislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
25
Jaroslav Tomek, ĽS Naše Slovensko
26
Roman Tóth, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
27
Karol Ižold, ĽS Naše Slovensko
28
Igor Varga, NEKA
29
Ladislav Vörös, KSS
30
Ladislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
31
Ervín Szalma, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
32
Erika Sulinová, NEKA
33
Ivan Murín, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
34
Miroslav Kamenský, KSS
35
František Kováčik, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
36
Ján Krtík, NEKA
37
Ján Kútik, KSS
38
Pavol Novák, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
39
Rastislav Juhár, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
40
Miroslav Pavlovič, ĽS Naše Slovensko
41
Monika Porubská, ĽS Naše Slovensko
42
Michal Ivanický, KSS
43
Jaroslav Ivan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
44
Igor Gogora, NEKA
45
Ján Hamar, KSS
46
Sylvia Horváthová, SME RODINA - Boris Kollár