vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Iván Farkas SMK
44,53%
Milan Belica Most-Híd, SNS, Smer-SD
20,68%
Ján Greššo DS, Šanca, OKS, NOVA, KDH, OĽaNO, SaS
11,62%
Milan Uhrík ĽSNS
10,68%
Peter Oremus NEKA
7,26%
Ľászló Hajdu MKDA
3,25%
Renáta Kolenčíková NEKA
1,71%
Ján Marko NP
0,26%

Volebná účasť

18,64
%
2017 1. kolo
8,96
%
2013 2. kolo
12,66
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 18,64%
2013 2. kolo 8,96%
2013 1. kolo 12,66%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Pál Zachar, NEKA
786 hlasov
2
Dezső Pálffy, SMK-MKP
666 hlasov
3
Peter Köpöncei, SMK-MKP
615 hlasov
4
Beáta Kiss, SMK-MKP
461 hlasov
5
Tibor Csenger, SMK-MKP
425 hlasov
6
Melinda Bögi Pathó, SMK-MKP
419 hlasov
7
Zita Cseri, NEKA
363 hlasov
8
Martina Holečková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
128 hlasov
9
Zoltán Fekete, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
125 hlasov
10
Ervín Szalma, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
119 hlasov
11
Alexander Bačík, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
118 hlasov
12
Miloš Zaujec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
116 hlasov
13
Igor Éder, NEKA
116 hlasov
14
Martin Bátovský, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
114 hlasov
15
Róbert Csudai, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
110 hlasov
16
Ivan Murín, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
110 hlasov
17
Csaba Tolnai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
108 hlasov
18
Miroslav Hasznos, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
107 hlasov
19
Ondrej Juhász, NEKA
92 hlasov
20
František Kováčik, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
91 hlasov
21
Jaroslav Ivan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
91 hlasov
22
Sylvia Horváthová, SME RODINA - Boris Kollár
84 hlasov
23
Ján Janáč, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
82 hlasov
24
Roman Tóth, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
80 hlasov
25
Peter Drábik, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
79 hlasov
26
Ján Krtík, NEKA
78 hlasov
27
Monika Porubská, ĽS Naše Slovensko
76 hlasov
28
Erika Sulinová, NEKA
76 hlasov
29
Ladislav Urban, ĽS Naše Slovensko
71 hlasov
30
Jaroslav Tomek, ĽS Naše Slovensko
69 hlasov
31
Igor Varga, NEKA
69 hlasov
32
Marianna Šedivá, NEKA
59 hlasov
33
Ladislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
58 hlasov
34
Miroslav Pavlovič, ĽS Naše Slovensko
58 hlasov
35
Rastislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
55 hlasov
36
Rastislav Juhár, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
52 hlasov
37
Pavol Novák, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
51 hlasov
38
Peter Štefan, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
49 hlasov
39
Karol Ižold, ĽS Naše Slovensko
46 hlasov
40
Igor Gogora, NEKA
45 hlasov
41
Ladislav Vörös, KSS
35 hlasov
42
Ján Hamar, KSS
34 hlasov
43
Zuzana Kotrus Rákociová, NEKA
34 hlasov
44
Miroslav Kamenský, KSS
23 hlasov
45
Michal Ivanický, KSS
22 hlasov
46
Ján Kútik, KSS
22 hlasov