vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Majerský NOVA, OĽaNO, SaS, KDH
29,92%
Peter Chudík Smer-SD
29,55%
Jozef Mihalčin ĽSNS
18,94%
Ján Garaj NEKA
6,82%
Andrej Gmitter NEKA
4,92%
František Bednár NAJ
3,79%
Pavol Gašper NEKA
1,89%
Jozef Šváč NP
1,52%
Miroslav Škvarek SNS
1,14%
Eduard Markovič NEKA
0,76%
František Oľha Šanca
0,76%
Milan Šteiner SZS

Volebná účasť

17,79
%
2017 1. kolo
13,38
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 17,79%
2013 1. kolo 13,38%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ján Ragan, NEKA
91 hlasov
2
Peter Novák, SNS
72 hlasov
3
Marek Fedor, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
65 hlasov
4
Jozef Karchňak, ÚSVIT
49 hlasov
5
Stanislav Obický, NEKA
46 hlasov
6
Jozef Mihalčin, ĽS Naše Slovensko
43 hlasov
7
Alfonz Kobielský, NEKA
39 hlasov
8
Jozef Baran, SMER-SD
38 hlasov
9
Juraj Kuročka, SMER-SD
37 hlasov
10
Jozef Bubnár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
36 hlasov
11
Stanislav Korčinský, ĽS Naše Slovensko
35 hlasov
12
Štefan Hreha, SMER-SD
34 hlasov
13
Jaroslav Makatúra, SMER-SD
32 hlasov
14
Andrej Krišanda, SNS
31 hlasov
15
Peter Kocák, NEKA
31 hlasov
16
Miroslav Gešper, NEKA
28 hlasov
17
Miroslav Baník, NEKA
28 hlasov
18
Peter Dzurjanin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
28 hlasov
19
Jozef Berta, SMER-SD
27 hlasov
20
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
27 hlasov
21
Monika Palková, SP
25 hlasov
22
Ľubomír Pidaný, SNS
24 hlasov
23
Jana Pioková, ĽS Naše Slovensko
23 hlasov
24
Tomáš Oravec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
22 hlasov
25
Peter Pčolinský, SME RODINA - Boris Kollár
21 hlasov
26
Blažena Matisová, NEKA
21 hlasov
27
Martin Kočiš, ĽS Naše Slovensko
21 hlasov
28
Ján Kočiš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
20 hlasov
29
Peter Lenďák, ĽS Naše Slovensko
20 hlasov
30
Samuel Bruss, NEKA
18 hlasov
31
Ľuboš Sopoliga, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
18 hlasov
32
Zuzana Zavadská, SZ
15 hlasov
33
Ľubomír Lukič, SMER-SD
15 hlasov
34
Ondrej Hreha, SZS
13 hlasov
35
Štefan Straka, NEKA
13 hlasov
36
Vincent Antoš, KSS
12 hlasov
37
Štefan Kalafa, MOST - HÍD
12 hlasov
38
Marta Vagaská, SNS
11 hlasov
39
Martina Hliboká, SOĽ
9 hlasov
40
Mária Kurovská, NaS - ns
9 hlasov
41
Marián Hreňo, SOĽ
8 hlasov
42
Ivan Koščík, NEKA
8 hlasov
43
Miroslava Urbanová, NaS - ns
8 hlasov
44
Dušan Vilenik, SNS
7 hlasov
45
Ján Katriňák, RIS
6 hlasov
46
Ján Pivovarník, SNS
6 hlasov
47
Daniela Huňáková, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
6 hlasov
48
Miroslav Kroka, NP
4 hlasov
49
Anton Orokocký, VZDOR
4 hlasov
50
Peter Treciak, NaS - ns
4 hlasov
51
Michal Huňák, EDS
4 hlasov
52
Roman Goroľ, EDS
4 hlasov
53
Ján Laco, ŠANCA
3 hlasov
54
Milan Bužo, EDS
2 hlasov