vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Belica Most-Híd, SNS, Smer-SD
43,45%
Milan Uhrík ĽSNS
22,05%
Peter Oremus NEKA
16,59%
Ján Greššo DS, Šanca, OKS, NOVA, KDH, OĽaNO, SaS
15,50%
Renáta Kolenčíková NEKA
2,18%
Iván Farkas SMK
0,22%
Ľászló Hajdu MKDA
Ján Marko NP

Volebná účasť

39,15
%
2017 1. kolo
28,54
%
2013 2. kolo
36,67
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 39,15%
2013 2. kolo 28,54%
2013 1. kolo 36,67%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Pavol Novák, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
157 hlasov
2
Miloš Zaujec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
130 hlasov
3
Peter Štefan, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
130 hlasov
4
Peter Drábik, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
128 hlasov
5
Martin Bátovský, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
128 hlasov
6
Alexander Bačík, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
126 hlasov
7
Zuzana Kotrus Rákociová, NEKA
126 hlasov
8
Martina Holečková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
104 hlasov
9
Ervín Szalma, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
86 hlasov
10
Ivan Murín, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
72 hlasov
11
Ján Janáč, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
70 hlasov
12
Ján Krtík, NEKA
70 hlasov
13
Monika Porubská, ĽS Naše Slovensko
68 hlasov
14
Erika Sulinová, NEKA
67 hlasov
15
Igor Varga, NEKA
63 hlasov
16
Jaroslav Ivan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
59 hlasov
17
Rastislav Juhár, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
54 hlasov
18
Igor Éder, NEKA
49 hlasov
19
Igor Gogora, NEKA
48 hlasov
20
Csaba Tolnai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
46 hlasov
21
Karol Ižold, ĽS Naše Slovensko
40 hlasov
22
František Kováčik, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
39 hlasov
23
Rastislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
33 hlasov
24
Roman Tóth, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
32 hlasov
25
Sylvia Horváthová, SME RODINA - Boris Kollár
29 hlasov
26
Miroslav Hasznos, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
25 hlasov
27
Róbert Csudai, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
24 hlasov
28
Zoltán Fekete, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
23 hlasov
29
Ján Hamar, KSS
23 hlasov
30
Ján Kútik, KSS
20 hlasov
31
Pál Zachar, NEKA
19 hlasov
32
Ladislav Urban, ĽS Naše Slovensko
19 hlasov
33
Ladislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
19 hlasov
34
Michal Ivanický, KSS
19 hlasov
35
Miroslav Kamenský, KSS
13 hlasov
36
Marianna Šedivá, NEKA
11 hlasov
37
Jaroslav Tomek, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
38
Ladislav Vörös, KSS
8 hlasov
39
Ondrej Juhász, NEKA
8 hlasov
40
Zita Cseri, NEKA
5 hlasov
41
Tibor Csenger, SMK-MKP
5 hlasov
42
Melinda Bögi Pathó, SMK-MKP
4 hlasov
43
Beáta Kiss, SMK-MKP
1 hlasov
44
Dezső Pálffy, SMK-MKP
1 hlasov
45
Peter Köpöncei, SMK-MKP
46
Miroslav Pavlovič, ĽS Naše Slovensko