vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
52,59%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
29,88%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
3,98%
Róbert Bačinský NEKA
3,59%
Štefan Surmánek ĽSNS
3,19%
Jarmila Tkáčová SNS
2,79%
Lukáš Sisák KSS
1,20%
Jaroslav Džunko NEKA
0,80%
Adam Šepetka NAJ
0,80%
Jozef Bobík NEKA
0,40%
Rudolf Botka NP
0,40%
Oliver Petrík JĽSS
0,40%
Jozef Červenák RIS
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS

Volebná účasť

21,56
%
2017 1. kolo
6,92
%
2013 2. kolo
10,39
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 21,56%
2013 2. kolo 6,92%
2013 1. kolo 10,39%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
206 hlasov
2
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
77 hlasov
3
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
64 hlasov
4
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
51 hlasov
5
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
49 hlasov
6
Radoslav Hodor, NEKA
45 hlasov
7
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
45 hlasov
8
František Petro, SMER-SD
42 hlasov
9
Erika Zámboriová, ŠKV
40 hlasov
10
Ján Kokarda, NEKA
39 hlasov
11
Jarmila Vaňová, ŠKV
38 hlasov
12
Michal Rečka, SMER-SD
32 hlasov
13
Pavol Lehotský, NEKA
30 hlasov
14
Mária Dulovičová, NEKA
28 hlasov
15
Slavomír Horváth, SNS
25 hlasov
16
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko
21 hlasov
17
Vojtech Farkaš, NEKA
20 hlasov
18
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
19 hlasov
19
Vlastimil Lakatoš, NEKA
18 hlasov
20
Peter Derevjaník, SMER-SD
18 hlasov
21
Ondrej Bernát, SMER-SD
18 hlasov
22
Ján Serbin, NEKA
16 hlasov
23
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
14 hlasov
24
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko
14 hlasov
25
Mária Lacková, NEKA
14 hlasov
26
Anton Medvec, NEKA
14 hlasov
27
Ivan Hriczko, ŠKV
10 hlasov
28
Martina Dutková, NEKA
9 hlasov
29
Miloš Barcal, NEKA
9 hlasov
30
Monika Gergelová, SNS
9 hlasov
31
Roland Szabó, SMER-SD
9 hlasov
32
Július Beluscsák, NEKA
8 hlasov
33
Ladislav Vojtko, KSS
8 hlasov
34
Július Pelegrin, NEKA
7 hlasov
35
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT
7 hlasov
36
Slavomír Borovský, DS
7 hlasov
37
Tomáš Suchý, ŠANCA
6 hlasov
38
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
5 hlasov
39
Tibor Bráz, NEKA
4 hlasov
40
Alexander Képes, SMK-MKP
4 hlasov
41
Peter Seman, KSS
4 hlasov
42
Ervín Kompuš, NAJ
3 hlasov
43
Július Grulyo, NEKA
3 hlasov
44
Peter Kocai, NAJ
3 hlasov
45
Jozef Krešák, ŠANCA
3 hlasov
46
Anetta Strýčková, NEKA
2 hlasov
47
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasov
48
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ
2 hlasov
49
Július Begala, NEKA
2 hlasov
50
Elena Fialková, MOST - HÍD
2 hlasov
51
Jozef Hric, KSS
2 hlasov
52
Anton Király, SMK-MKP
1 hlasov
53
Augustín Köteles, NAJ
1 hlasov
54
Gabriel Böhm, NEKA
1 hlasov
55
Ján Horváth, NEKA
1 hlasov
56
Tamás Iván, SMK-MKP
1 hlasov
57
László Köteles, SMK-MKP
1 hlasov
58
Norbert Krušinský, MOST - HÍD
1 hlasov
59
István Zachariaš, SMK-MKP
1 hlasov
60
Rudolf Varga, VZDOR
1 hlasov
61
Gábor Szalay, SMK-MKP
1 hlasov
62
Csaba Simkó, SMK-MKP
1 hlasov
63
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
64
Alexander Horváth, MOST - HÍD
65
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
66
Attila Oravecz, MOST - HÍD