vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Peter Chudík Smer-SD
47,83%
Ján Garaj NEKA
26,09%
Jozef Šváč NP
13,04%
Milan Majerský NOVA, OĽaNO, SaS, KDH
8,70%
Jozef Mihalčin ĽSNS
4,35%
František Bednár NAJ
Pavol Gašper NEKA
Andrej Gmitter NEKA
Eduard Markovič NEKA
František Oľha Šanca
Miroslav Škvarek SNS
Milan Šteiner SZS

Volebná účasť

48,14
%
2017 1. kolo
61,53
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 48,14%
2013 1. kolo 61,53%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Juraj Kuročka, SMER-SD
19 hlasov
2
Ján Ragan, NEKA
14 hlasov
3
Ondrej Hreha, SZS
6 hlasov
4
Jaroslav Makatúra, SMER-SD
6 hlasov
5
Jozef Baran, SMER-SD
5 hlasov
6
Martina Hliboká, SOĽ
4 hlasov
7
Štefan Hreha, SMER-SD
4 hlasov
8
Ján Kočiš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
9
Peter Pčolinský, SME RODINA - Boris Kollár
3 hlasov
10
Ľubomír Lukič, SMER-SD
3 hlasov
11
Jozef Bubnár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
12
Marek Fedor, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
13
Samuel Bruss, NEKA
2 hlasov
14
Miroslav Baník, NEKA
2 hlasov
15
Zuzana Zavadská, SZ
1 hlasov
16
Štefan Kalafa, MOST - HÍD
1 hlasov
17
Daniela Huňáková, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
18
Marián Hreňo, SOĽ
1 hlasov
19
Ľuboš Sopoliga, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
20
Tomáš Oravec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
21
Ján Laco, ŠANCA
1 hlasov
22
Peter Dzurjanin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
23
Mária Kurovská, NaS - ns
1 hlasov
24
Andrej Krišanda, SNS
1 hlasov
25
Jozef Berta, SMER-SD
1 hlasov
26
Martin Kočiš, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
27
Ivan Koščík, NEKA
1 hlasov
28
Marta Vagaská, SNS
29
Miroslava Urbanová, NaS - ns
30
Jana Pioková, ĽS Naše Slovensko
31
Ján Pivovarník, SNS
32
Štefan Straka, NEKA
33
Stanislav Korčinský, ĽS Naše Slovensko
34
Dušan Vilenik, SNS
35
Peter Treciak, NaS - ns
36
Ľubomír Pidaný, SNS
37
Monika Palková, SP
38
Anton Orokocký, VZDOR
39
Peter Kocák, NEKA
40
Ján Katriňák, RIS
41
Jozef Karchňak, ÚSVIT
42
Michal Huňák, EDS
43
Roman Goroľ, EDS
44
Miroslav Gešper, NEKA
45
Milan Bužo, EDS
46
Vincent Antoš, KSS
47
Miroslav Kroka, NP
48
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
49
Peter Lenďák, ĽS Naše Slovensko
50
Blažena Matisová, NEKA
51
Jozef Mihalčin, ĽS Naše Slovensko
52
Peter Novák, SNS
53
Stanislav Obický, NEKA
54
Alfonz Kobielský, NEKA