vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
41,08%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
26,59%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
17,34%
Štefan Surmánek ĽSNS
5,42%
Róbert Bačinský NEKA
3,07%
Jarmila Tkáčová SNS
3,07%
Jozef Červenák RIS
0,80%
Lukáš Sisák KSS
0,65%
Jaroslav Džunko NEKA
0,53%
Jozef Bobík NEKA
0,46%
Oliver Petrík JĽSS
0,28%
Vladislav Stanko NEKA
0,28%
Adam Šepetka NAJ
0,25%
Ján Struk SMS
0,15%
Rudolf Botka NP
0,03%

Volebná účasť

22,70
%
2017 1. kolo
7,98
%
2013 2. kolo
13,29
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 22,7%
2013 2. kolo 7,98%
2013 1. kolo 13,29%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Attila Anna, NEKA
1050 hlasov
2
Pavol Burdiga, MOST - HÍD
967 hlasov
3
Juraj Nagy, NEKA
890 hlasov
4
Matúš Bischof, OKS
620 hlasov
5
Karol Kováč, OKS
586 hlasov
6
Ivan Kuhn, OKS
568 hlasov
7
Matej Lada, ŠKV
494 hlasov
8
Monika Šeďová, MOST - HÍD
484 hlasov
9
Dušan Pollák, ŠKV
452 hlasov
10
Juraj Balázs, NEKA
430 hlasov
11
Monika Repaszká, ŠKV
429 hlasov
12
Peter Bollo, MOST - HÍD
385 hlasov
13
Erika Ocelníková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
350 hlasov
14
Karol Horník, SMER-SD
339 hlasov
15
Štefan Bašták, SMER-SD
337 hlasov
16
Ján Babič, SMER-SD
328 hlasov
17
Július Barkai, SME RODINA - Boris Kollár
325 hlasov
18
Róbert Hanuštiak, NEKA
289 hlasov
19
Dušan Žiak, ĽS Naše Slovensko
272 hlasov
20
Beáta Beke, SMK-MKP
251 hlasov
21
Hildegarda Támárová, MOST - HÍD
248 hlasov
22
Ladislav Juhász, ĽS Naše Slovensko
246 hlasov
23
Róbert Bezek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
237 hlasov
24
Ariana Palme, ĽS Naše Slovensko
227 hlasov
25
Michal Terrai, NEKA
202 hlasov
26
Ferenc Porubán, SMK-MKP
198 hlasov
27
Jozef Kušnier, ĽS Naše Slovensko
196 hlasov
28
Zoltán Várady, SMK-MKP
188 hlasov
29
Peter Pamula, SNS
184 hlasov
30
Tibor Balázs, MOST - HÍD
178 hlasov
31
Miloš Gallo, ŠANCA
166 hlasov
32
Gejza Záhn, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
154 hlasov
33
Martin Gallo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
152 hlasov
34
Viliam Hlaváč, ŠKV
133 hlasov
35
Eva Mihóková, NÁRODNÁ KOALÍCIA
123 hlasov
36
Jarmila Breznenová, NÁRODNÁ KOALÍCIA
88 hlasov
37
Jaroslav Kočiš, KSS
82 hlasov
38
Juraj Bernár, KSS
81 hlasov
39
Mária Bernáthová, KSS
61 hlasov
40
Helena Laliková, KSS
47 hlasov
41
Jozef Červeňák, RIS
30 hlasov