vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Marian Kotleba ĽSNS
33,97%
Ján Lunter NEKA
30,77%
Igor Kašper NEKA
10,26%
Martin Juhaniak NEKA
9,62%
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
3,85%
Michal Kantor (odstúpil) SZS
1,92%
Znenek Očovan NAJ
1,92%
Milan Urbáni SMS
1,92%
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK
1,92%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
0,64%
Miroslav Gálik NAS
0,64%
Pavel Greksa NEKA
0,64%
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
0,64%
Alena Piovarčiová NP
0,64%
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
0,64%
Jozef Sásik SĽSAH
Jozef Šimko NEKA

Volebná účasť

40,24
%
2017 1. kolo
28,22
%
2013 2. kolo
21,77
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 40,24%
2013 2. kolo 28,22%
2013 1. kolo 21,77%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Michal Bagačka, SMER-SD
73 hlasov
2
Peter Mináč, SMER-SD
62 hlasov
3
Roman Lebeda, NEKA
54 hlasov
4
Stanislava Zvarová, SMER-SD
43 hlasov
5
Martin Pliešovský, SNS
36 hlasov
6
Miroslava Vargová, NEKA
32 hlasov
7
Marian Petrok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
27 hlasov
8
Ján Antal, JEDNOTA-ĽSS
26 hlasov
9
Zdenko Ľaudár, ĽS Naše Slovensko
26 hlasov
10
Ivan Hazucha, SMER-SD
22 hlasov
11
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
21 hlasov
12
Katarína Moncoľová, NEKA
17 hlasov
13
Jozef Šimko, NEKA
17 hlasov
14
Pavel Cibuliak, ĽS Naše Slovensko
16 hlasov
15
Adriana Zavadinková, ĽS Naše Slovensko
16 hlasov
16
Dušan Hlinka, SMER-SD
15 hlasov
17
Ján Lichanec, NEKA
14 hlasov
18
Róbert Čipka, KSS
10 hlasov
19
Michaela Kružlicová, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
20
Marta Kanalová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
21
Miroslava Grendelová, KSS
7 hlasov
22
Štefan Vavrek, MOST - HÍD
7 hlasov
23
Lukáš Kvietok, SMER-SD
7 hlasov
24
Branislav Bukviar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
25
Ladislav Rigó, SMK-MKP
6 hlasov
26
Csaba Csízi, MOST - HÍD
6 hlasov
27
Zdenek Očovan, NAJ
6 hlasov
28
Aneta Vargicová, SNS
5 hlasov
29
Gejza Farkaš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
30
Tomáš Sliva, MOST - HÍD
4 hlasov
31
Andrea Andrášiová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
32
Zoltán Biró, DOMA DOBRE
4 hlasov
33
Ferenc Auxt, SMK-MKP
4 hlasov
34
Vojtech Kökény, SRK
3 hlasov
35
Peter Juhász, SMK-MKP
2 hlasov
36
Kristián Korheľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
2 hlasov
37
Robert Bottlik, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasov
38
Vladimír Skrutek, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
39
Vojtech Szajkó, SRK
2 hlasov
40
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
2 hlasov
41
Anna Zsóriová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
42
Zoltán Cziprusz, SMK-MKP
2 hlasov
43
Stanislav Krahulec, NEKA
1 hlasov
44
Ladislav Lang, MOST - HÍD
1 hlasov
45
Alena Pivovarčiová, NP
1 hlasov
46
Gejza Mede, NEKA
47
Anatolij Jefimov, KSS
48
Aladár Bari, MOST - HÍD
49
Vojtech Menyhárt, NEKA