vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
60,45%
Marian Kotleba ĽSNS
23,16%
Igor Kašper NEKA
7,34%
Martin Juhaniak NEKA
3,11%
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
1,13%
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
1,13%
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
1,13%
Milan Urbáni SMS
1,13%
Jozef Sásik SĽSAH
0,85%
Michal Kantor (odstúpil) SZS
0,28%
Alena Piovarčiová NP
0,28%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
Miroslav Gálik NAS
Pavel Greksa NEKA
Znenek Očovan NAJ
Jozef Šimko NEKA
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK

Volebná účasť

55,90
%
2017 1. kolo
2017 1. kolo 55,9%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ondrej Lunter, NEKA
82 hlasov
2
Viera Dubačová, NEKA
81 hlasov
3
Ľubica Laššáková, SMER-SD
80 hlasov
4
Karol Konárik, SNS
66 hlasov
5
Igor Kašper, NEKA
65 hlasov
6
Ivan Šabo, NEKA
61 hlasov
7
Jakub Gajdošík, SMER-SD
61 hlasov
8
Ľubomír Motyčka, SMER-SD
58 hlasov
9
Peter Gogola, NEKA
57 hlasov
10
Marian Kotleba, ĽS Naše Slovensko
56 hlasov
11
Daniel Karas, SMER-SD
53 hlasov
12
Milan Lichý, NEKA
46 hlasov
13
Katarína Belicová, NEKA
44 hlasov
14
Matúš Molitoris, NEKA
41 hlasov
15
Martin Turčan, NEKA
40 hlasov
16
Ivan Saktor, NEKA
39 hlasov
17
Viera Krakovská, NEKA
38 hlasov
18
Marek Kotleba, ĽS Naše Slovensko
37 hlasov
19
Ján Šabo, SMER-SD
37 hlasov
20
Ján Šulaj, SMER-SD
34 hlasov
21
Jana Orlická, NEKA
34 hlasov
22
Matej Bučko, NEKA
31 hlasov
23
Jaroslav Kuracina, ĽS Naše Slovensko
31 hlasov
24
Marek Modranský, SMER-SD
30 hlasov
25
Ľudmila Priehodová, NEKA
28 hlasov
26
Daniela Kemková, ĽS Naše Slovensko
25 hlasov
27
Pavol Bielik, NEKA
24 hlasov
28
Erika Karová, NEKA
24 hlasov
29
Miroslav Potančok, ĽS Naše Slovensko
24 hlasov
30
Ivan Uhrík, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
24 hlasov
31
Pavel Trnka, ĽS Naše Slovensko
23 hlasov
32
Ladislav Topoľský, SMER-SD
23 hlasov
33
Marcel Pecník, NEKA
23 hlasov
34
Vladimír Sklenka, NEKA
22 hlasov
35
Marián Adamják, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
19 hlasov
36
Róbert Venéczi, ĽS Naše Slovensko
19 hlasov
37
Ivan Kotúček, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
18 hlasov
38
Miroslav Bálint, NEKA
17 hlasov
39
Hubert Štoksa, NEKA
16 hlasov
40
Mário Vidák, ĽS Naše Slovensko
16 hlasov
41
Jozef Sásik, Slovenská ľudová strana (SĽS)
15 hlasov
42
Andrea Maková, NEKA
15 hlasov
43
Daniela Baranová, MOST - HÍD
14 hlasov
44
Boris Virgula, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
14 hlasov
45
Miroslav Ostrihoň, NEKA
13 hlasov
46
Monika Geregová, MOST - HÍD
12 hlasov
47
Iveta Nosková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
12 hlasov
48
Juraj Remšík, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
11 hlasov
49
Marek Kliment, SME RODINA - Boris Kollár
11 hlasov
50
Július Ernek, SNS
11 hlasov
51
Marcela Gallová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
10 hlasov
52
Maroš Gera, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
10 hlasov
53
Vladimír Túry, ŠANCA
10 hlasov
54
Peter Sárinec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
55
Janka Slobodníková, Slovenská ľudová strana (SĽS)
9 hlasov
56
Denisa Zaťková, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
8 hlasov
57
Dominik Veselovský, SNS
8 hlasov
58
Jiří Pěč, NEKA
8 hlasov
59
Ľubomír Kuracina, NAJ
8 hlasov
60
Ján Gereg, SNS
8 hlasov
61
Richard Burkovský, Slovenská ľudová strana (SĽS)
8 hlasov
62
Miloš Vajs, NP
7 hlasov
63
Zuzana Šerfőző, MOST - HÍD
7 hlasov
64
Roman Ružica, ŠANCA
7 hlasov
65
Ivan Kostúr, KSS
7 hlasov
66
Adam Kúkeľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
6 hlasov
67
Anton Minárik, SME RODINA - Boris Kollár
6 hlasov
68
Roman Štrba, Slovenská ľudová strana (SĽS)
5 hlasov
69
Jaroslav Sekerka, KSS
5 hlasov
70
Katarína Richterová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
5 hlasov
71
Milan Prašovský, Slovenská ľudová strana (SĽS)
5 hlasov
72
Milan Mikulec, MOST - HÍD
5 hlasov
73
Ján Jambrich, Slovenská ľudová strana (SĽS)
3 hlasov
74
Vladimír Rosinský, Slovenská ľudová strana (SĽS)
3 hlasov
75
Ľudovít Szilágyi, MOST - HÍD
3 hlasov
76
Marek Rapčaniak, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasov
77
Róbert Frnda, DOMA DOBRE
2 hlasov
78
Dana Boháčiková, NP
1 hlasov
79
Róbert Hrnčiar, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
80
Milan Ševčík, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...