vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
62,65%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
22,89%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
3,61%
Róbert Bačinský NEKA
2,41%
Lukáš Sisák KSS
2,41%
Štefan Surmánek ĽSNS
2,41%
Jozef Červenák RIS
1,20%
Jaroslav Džunko NEKA
1,20%
Oliver Petrík JĽSS
1,20%
Jozef Bobík NEKA
Rudolf Botka NP
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ
Jarmila Tkáčová SNS

Volebná účasť

32,38
%
2017 1. kolo
23,64
%
2013 2. kolo
30,06
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 32,38%
2013 2. kolo 23,64%
2013 1. kolo 30,06%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Alexander Képes, SMK-MKP
67 hlasov
2
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
57 hlasov
3
László Köteles, SMK-MKP
43 hlasov
4
Gábor Szalay, SMK-MKP
39 hlasov
5
Tamás Iván, SMK-MKP
33 hlasov
6
Mária Lacková, NEKA
28 hlasov
7
István Zachariaš, SMK-MKP
26 hlasov
8
Anton Király, SMK-MKP
23 hlasov
9
Csaba Simkó, SMK-MKP
20 hlasov
10
Elena Fialková, MOST - HÍD
16 hlasov
11
Július Begala, NEKA
13 hlasov
12
Tibor Bráz, NEKA
13 hlasov
13
Július Beluscsák, NEKA
12 hlasov
14
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
11 hlasov
15
Roland Szabó, SMER-SD
9 hlasov
16
Norbert Krušinský, MOST - HÍD
9 hlasov
17
Augustín Köteles, NAJ
6 hlasov
18
Július Pelegrin, NEKA
6 hlasov
19
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
5 hlasov
20
Attila Oravecz, MOST - HÍD
5 hlasov
21
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
22
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ
3 hlasov
23
Ján Serbin, NEKA
3 hlasov
24
František Petro, SMER-SD
3 hlasov
25
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
26
Slavomír Borovský, DS
2 hlasov
27
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
28
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
29
Jarmila Vaňová, ŠKV
1 hlasov
30
Erika Zámboriová, ŠKV
1 hlasov
31
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
32
Ondrej Bernát, SMER-SD
1 hlasov
33
Radoslav Hodor, NEKA
1 hlasov
34
Alexander Horváth, MOST - HÍD
1 hlasov
35
Ján Horváth, NEKA
1 hlasov
36
Ivan Hriczko, ŠKV
1 hlasov
37
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
38
Vlastimil Lakatoš, NEKA
1 hlasov
39
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
1 hlasov
40
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
41
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
42
Mária Dulovičová, NEKA
43
Slavomír Horváth, SNS
44
Monika Gergelová, SNS
45
Július Grulyo, NEKA
46
Martina Dutková, NEKA
47
Vojtech Farkaš, NEKA
48
Ladislav Vojtko, KSS
49
Jozef Hric, KSS
50
Rudolf Varga, VZDOR
51
Tomáš Suchý, ŠANCA
52
Anetta Strýčková, NEKA
53
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
54
Peter Seman, KSS
55
Michal Rečka, SMER-SD
56
Anton Medvec, NEKA
57
Pavol Lehotský, NEKA
58
Jozef Krešák, ŠANCA
59
Ervín Kompuš, NAJ
60
Ján Kokarda, NEKA
61
Peter Kocai, NAJ
62
Peter Derevjaník, SMER-SD
63
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
64
Gabriel Böhm, NEKA
65
Miloš Barcal, NEKA
66
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT