vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Marian Kotleba ĽSNS
75,00%
Ján Lunter NEKA
18,75%
Igor Kašper NEKA
6,25%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
Miroslav Gálik NAS
Pavel Greksa NEKA
Martin Juhaniak NEKA
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
Znenek Očovan NAJ
Alena Piovarčiová NP
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Sásik SĽSAH
Jozef Šimko NEKA
Milan Urbáni SMS
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK

Volebná účasť

71,73
%
2017 1. kolo
62,74
%
2013 2. kolo
54,90
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 71,73%
2013 2. kolo 62,74%
2013 1. kolo 54,9%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Martin Pliešovský, SNS
21 hlasov
2
Peter Mináč, SMER-SD
21 hlasov
3
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
17 hlasov
4
Aneta Vargicová, SNS
14 hlasov
5
Lukáš Kvietok, SMER-SD
8 hlasov
6
Michal Bagačka, SMER-SD
7 hlasov
7
Jozef Šimko, NEKA
7 hlasov
8
Roman Lebeda, NEKA
4 hlasov
9
Katarína Moncoľová, NEKA
3 hlasov
10
Miroslava Vargová, NEKA
2 hlasov
11
Ján Antal, JEDNOTA-ĽSS
2 hlasov
12
Andrea Andrášiová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
13
Marta Kanalová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
14
Tomáš Sliva, MOST - HÍD
1 hlasov
15
Zdenko Ľaudár, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
16
Róbert Čipka, KSS
1 hlasov
17
Aladár Bari, MOST - HÍD
1 hlasov
18
Branislav Bukviar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
19
Pavel Cibuliak, ĽS Naše Slovensko
20
Robert Bottlik, SME RODINA - Boris Kollár
21
Zoltán Biró, DOMA DOBRE
22
Ferenc Auxt, SMK-MKP
23
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
24
Štefan Vavrek, MOST - HÍD
25
Csaba Csízi, MOST - HÍD
26
Zoltán Cziprusz, SMK-MKP
27
Gejza Mede, NEKA
28
Vojtech Menyhárt, NEKA
29
Zdenek Očovan, NAJ
30
Marian Petrok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
31
Alena Pivovarčiová, NP
32
Ladislav Rigó, SMK-MKP
33
Vladimír Skrutek, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
34
Vojtech Szajkó, SRK
35
Adriana Zavadinková, ĽS Naše Slovensko
36
Anna Zsóriová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
37
Ján Lichanec, NEKA
38
Ladislav Lang, MOST - HÍD
39
Gejza Farkaš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
40
Miroslava Grendelová, KSS
41
Ivan Hazucha, SMER-SD
42
Dušan Hlinka, SMER-SD
43
Anatolij Jefimov, KSS
44
Peter Juhász, SMK-MKP
45
Vojtech Kökény, SRK
46
Kristián Korheľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
47
Stanislav Krahulec, NEKA
48
Michaela Kružlicová, ĽS Naše Slovensko
49
Stanislava Zvarová, SMER-SD