Kandidáti na predsedu VÚC

Marian Kotleba ĽSNS
31,20%
Ján Lunter NEKA
24,80%
Martin Juhaniak NEKA
13,60%
Igor Kašper NEKA
12,80%
Pavel Greksa NEKA
6,40%
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
3,20%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
2,40%
Milan Urbáni SMS
2,40%
Jozef Šimko NEKA
1,60%
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
0,80%
Jozef Sásik SĽSAH
0,80%
Miroslav Gálik NAS
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
Znenek Očovan NAJ
Alena Piovarčiová NP
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Milan Spodniak, DOMA DOBRE
111 hlasov
2
Attila Agócs, MOST - HÍD
36 hlasov
3
Rudolf Slivka, SNS
28 hlasov
4
Pavol Baculík, NEKA
14 hlasov
5
Branislav Hámorník, SMER-SD
14 hlasov
6
Juraj Pelč, NEKA
13 hlasov
7
Radoslav Jánošik, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
8
Ján Mičuda, SMER-SD
10 hlasov
9
Pavel Greksa, NEKA
10 hlasov
10
Pavol Križo, SNS
9 hlasov
11
Anna Václavíková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
12
Jozef Týnus, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
13
Denisa Nincová, NEKA
9 hlasov
14
Péter Csúsz, SMK-MKP
9 hlasov
15
Vojtech Papp, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
16
Zaher Mahmoud, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
17
Marek Hudec, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
18
László Kerekes, SMK-MKP
7 hlasov
19
Karol Ferencz, MOST - HÍD
7 hlasov
20
Zoltán Balog, NEKA
6 hlasov
21
Marian Šulek, KSS
4 hlasov
22
Jana Haláková, SMER-SD
4 hlasov
23
František Kelemen, Slovenská ľudová strana (SĽS)
4 hlasov
24
Patrik Svediak, SME RODINA - Boris Kollár
3 hlasov
25
Jozef Kramec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
26
Lucia Kašiarová, KSS
3 hlasov
27
Péter György, SMK-MKP
3 hlasov
28
Ondrej Drugda, Slovenská ľudová strana (SĽS)
3 hlasov
29
István Mázik, MKDA-MKDSZ
2 hlasov
30
Monika Kováčová, Slovenská ľudová strana (SĽS)
2 hlasov
31
Michal Kováč, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
32
Matej Bella, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
33
Milan Alberti, NEKA
2 hlasov
34
Lukáš Čavoj, NEKA
2 hlasov
35
Zsuzsanna Szvorák, SMK-MKP
2 hlasov
36
Ján Svoreň, KSS
1 hlasov
37
Zoltán Marcinkó, SMK-MKP
1 hlasov
38
Radoslav Čičmanec, DOMA DOBRE
1 hlasov
39
Jozef Bari, SRK
1 hlasov
40
Veronika Poznánová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
41
Štefan Kertész, MOST - HÍD
42
Peter Pánik, Slovenská ľudová strana (SĽS)
43
Július Čipčala, SRK
44
Tibor Tóth, MOST - HÍD

Volebná účasť

47,50
%
2017 1. kolo
28,04
%
2013 2. kolo
64,88
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 47,50%
2013 2. kolo 28,04%
2013 1. kolo 64,88%