vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
37,14%
Marian Kotleba ĽSNS
21,43%
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK
17,14%
Jozef Šimko NEKA
10,00%
Igor Kašper NEKA
5,71%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
2,86%
Martin Juhaniak NEKA
2,86%
Miroslav Gálik NAS
1,43%
Michal Kantor (odstúpil) SZS
1,43%
Pavel Greksa NEKA
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
Znenek Očovan NAJ
Alena Piovarčiová NP
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Sásik SĽSAH
Milan Urbáni SMS

Volebná účasť

38,34
%
2017 1. kolo
16,92
%
2013 2. kolo
44,61
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 38,34%
2013 2. kolo 16,92%
2013 1. kolo 44,61%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Aladár Bari, MOST - HÍD
31 hlasov
2
Štefan Vavrek, MOST - HÍD
30 hlasov
3
Vojtech Kökény, SRK
29 hlasov
4
Vojtech Szajkó, SRK
27 hlasov
5
Peter Juhász, SMK-MKP
24 hlasov
6
Zoltán Cziprusz, SMK-MKP
17 hlasov
7
Ferenc Auxt, SMK-MKP
14 hlasov
8
Csaba Csízi, MOST - HÍD
13 hlasov
9
Vladimír Skrutek, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
12 hlasov
10
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
10 hlasov
11
Jozef Šimko, NEKA
10 hlasov
12
Ladislav Rigó, SMK-MKP
10 hlasov
13
Ladislav Lang, MOST - HÍD
7 hlasov
14
Tomáš Sliva, MOST - HÍD
7 hlasov
15
Lukáš Kvietok, SMER-SD
6 hlasov
16
Michal Bagačka, SMER-SD
5 hlasov
17
Michaela Kružlicová, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
18
Andrea Andrášiová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
19
Zdenko Ľaudár, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
20
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
21
Marta Kanalová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
22
Gejza Farkaš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
23
Pavel Cibuliak, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
24
Adriana Zavadinková, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
25
Zoltán Biró, DOMA DOBRE
3 hlasov
26
Róbert Čipka, KSS
2 hlasov
27
Ivan Hazucha, SMER-SD
2 hlasov
28
Dušan Hlinka, SMER-SD
2 hlasov
29
Aneta Vargicová, SNS
2 hlasov
30
Branislav Bukviar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
31
Ján Lichanec, NEKA
1 hlasov
32
Gejza Mede, NEKA
1 hlasov
33
Robert Bottlik, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
34
Anna Zsóriová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
35
Roman Lebeda, NEKA
1 hlasov
36
Vojtech Menyhárt, NEKA
1 hlasov
37
Katarína Moncoľová, NEKA
1 hlasov
38
Peter Mináč, SMER-SD
1 hlasov
39
Zdenek Očovan, NAJ
40
Ján Antal, JEDNOTA-ĽSS
41
Miroslava Vargová, NEKA
42
Miroslava Grendelová, KSS
43
Anatolij Jefimov, KSS
44
Martin Pliešovský, SNS
45
Kristián Korheľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
46
Alena Pivovarčiová, NP
47
Marian Petrok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
48
Stanislav Krahulec, NEKA
49
Stanislava Zvarová, SMER-SD