vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
72,00%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
17,67%
Štefan Surmánek ĽSNS
4,00%
Jozef Bobík NEKA
2,67%
Oliver Petrík JĽSS
1,00%
Jarmila Tkáčová SNS
1,00%
Róbert Bačinský NEKA
0,67%
Rudolf Botka NP
0,33%
Lukáš Sisák KSS
0,33%
Vladislav Stanko NEKA
0,33%
Jozef Červenák RIS
Jaroslav Džunko NEKA
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ

Volebná účasť

34,71
%
2017 1. kolo
22,27
%
2013 2. kolo
21,40
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 34,71%
2013 2. kolo 22,27%
2013 1. kolo 21,4%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Emil Ďurovčík, SMER-SD
171 hlasov
2
František Farkaš, SMER-SD
131 hlasov
3
Pavol Kuchta, SMER-SD
128 hlasov
4
Timea Sotáková, SMER-SD
110 hlasov
5
Ján Potocký, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
106 hlasov
6
Jozef Sokologorský, SMER-SD
96 hlasov
7
Jana Cibereová, SMER-SD
86 hlasov
8
Ján Mihalečko, SMER-SD
79 hlasov
9
Viliam Zahorčák, SMER-SD
74 hlasov
10
Michal Stričík, ŠKV
71 hlasov
11
Emil Čurma, SNS
69 hlasov
12
Ildikó Vargová, ŠKV
65 hlasov
13
Bohuš Jakuboc, ŠKV
51 hlasov
14
Jozef Bobík, NEKA
32 hlasov
15
Valéria Eľková, NEKA
31 hlasov
16
Milan Potocký, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
26 hlasov
17
Július Stanko, ĽS Naše Slovensko
15 hlasov
18
Richard Želinský, ĽS Naše Slovensko
15 hlasov
19
Peter Badida, VZDOR
15 hlasov
20
Juraj Jevin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
14 hlasov
21
Nikoleta Borzová, ĽS Naše Slovensko
14 hlasov
22
František Džuppa, ĽS Naše Slovensko
14 hlasov
23
Milan Kaplan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
24
Marko Hami, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
25
Patrik Magdoško, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
26
Stanislav Gaľa, ŠKV
11 hlasov
27
Dušan Goda, NEKA
10 hlasov
28
Martin Ivan, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
29
Eduard Karšňák, Demokrati Slovenska
9 hlasov
30
Klára Lakatosová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
31
Marián Markovič, ŠKV
9 hlasov
32
Vladimír Tomko, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
33
Ľudovít Adam, NEKA
9 hlasov
34
Marta Hermannová, NAJ
7 hlasov
35
Juraj Ircha, Demokrati Slovenska
7 hlasov
36
Marek Švingál, ŠKV
6 hlasov
37
Erik Sibal, NEKA
6 hlasov
38
Iveta Golmicová, ŠANCA
6 hlasov
39
Oliver Petrík, JEDNOTA-ĽSS
6 hlasov
40
Viliam Brandis, NAJ
5 hlasov
41
Karol Pavelka, SNS
5 hlasov
42
Martin Magura, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
5 hlasov
43
Slavko Pavolko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
44
Lukáš Pažinka, NEKA
5 hlasov
45
Pavol Valko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
4 hlasov
46
Attila Lukáč, NÁRODNÁ KOALÍCIA
4 hlasov
47
Marek Misár, NAJ
4 hlasov
48
Marián Nistor, ŠKV
4 hlasov
49
Matej Šarocký, ŠANCA
3 hlasov
50
Radoslav Smutný, SP
3 hlasov
51
Peter Sabol, SNS
3 hlasov
52
Peter Malík, SNS
3 hlasov
53
Ondrej Golas, NEKA
3 hlasov
54
Ján Viselka, NEKA
3 hlasov
55
Peter Borza, SNS
2 hlasov
56
Jaroslav Vaľo, SNS
2 hlasov
57
Jozef Onda, NAJ
2 hlasov
58
Milan Michalič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
59
Mária Bálintová, MOST - HÍD
2 hlasov
60
Edita Jonyová, JEDNOTA-ĽSS
2 hlasov
61
Peter Horňák, DS
2 hlasov
62
Jozef Jambor, NAJ
2 hlasov
63
Milan Barančík, ÚSVIT
1 hlasov
64
Ľuboslav Chvasta, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
65
Mikuláš Kiš, NAJ
1 hlasov
66
Ľubomír Husnaj, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
67
Oskar Szabo, SZS
1 hlasov
68
Miroslav Šimko, SNS
1 hlasov
69
Gabriel Timko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
70
Mária Vargová, MOST - HÍD
1 hlasov
71
Peter Jakab, MOST - HÍD
72
Branislav Sijka, NEKA
73
Radoslav Osif, JEDNOTA-ĽSS
74
Tibor Varga, SMK-MKP