vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Juraj Blanár Smer-SD
65,64%
Erika Jurinová OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
13,50%
Peter Sagan ĽSNS
9,82%
Marián Murín NEKA
6,75%
Anton Martvoň NEKA
2,45%
Peter Cibulka NEKA
1,23%
Ján Mikolaj SNS
0,61%
Kristián Hoffmann (odstúpil) SZS
Stanislav Pirošík KSS, VZDOR

Volebná účasť

24,74
%
2017 1. kolo
27,01
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 24,74%
2013 1. kolo 27,01%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ján Podmanický, SMER-SD
136 hlasov
2
Jozef Balačin, NEKA
65 hlasov
3
Juraj Hlavatý, SMER-SD
55 hlasov
4
Jozef Grapa, SMER-SD
53 hlasov
5
Milan Gura, SMER-SD
24 hlasov
6
Peter Strapáč, NEKA
22 hlasov
7
Jozef Cech, SMER-SD
21 hlasov
8
Pavol Jedinák, ĽS Naše Slovensko
20 hlasov
9
Michal Balačin, NEKA
20 hlasov
10
Jozef Marec, NEKA
19 hlasov
11
Iveta Blahová, ĽS Naše Slovensko
18 hlasov
12
František Drozd, ĽS Naše Slovensko
16 hlasov
13
Pavol Hečko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
16 hlasov
14
Simeon Stančík, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
15 hlasov
15
Viera Olbertová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
15 hlasov
16
Martin Šenfeld, NEKA
15 hlasov
17
Michal Duraj, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
14 hlasov
18
Slavomír Kupka, SNS
12 hlasov
19
Jaroslav Velička, NEKA
12 hlasov
20
Patrik Špalek, SME RODINA - Boris Kollár
11 hlasov
21
Pavol Rucek, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
22
Zdeněk Sikora, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
23
Marián Kubala, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
24
Martin Klimek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
25
František Kučák, SMER-SD
8 hlasov
26
Drahomír Velička, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
27
Martin Birka, NEKA
6 hlasov
28
Martin Pavlík, NEKA
6 hlasov
29
Renáta Majchráková, NEKA
5 hlasov
30
Jozef Kajánek, KSS
5 hlasov
31
Milan Pišček, SNS
5 hlasov
32
Marcel Seko, SME RODINA - Boris Kollár
5 hlasov
33
Anton Heglas, NEKA
4 hlasov
34
Peter Kurňava, NEKA
4 hlasov
35
Marcel Šulo, NEKA
4 hlasov
36
Marta Cyprichová, ŠANCA
4 hlasov
37
Ľubomír Golis, SNS
4 hlasov
38
Eleonóra Nekorancová, NEKA
3 hlasov
39
Vladimír Malík, NaS - ns
3 hlasov
40
Dana Jantulíková, NEKA
3 hlasov
41
Rastislav Gajdoš, KSS
3 hlasov
42
Andrea Šimurdová, NEKA
3 hlasov
43
David Kulla, NEKA
2 hlasov
44
Štefan Kompánek, NEKA
2 hlasov
45
Ladislav Šimčisko, SMER-SD
1 hlasov
46
Iveta Špaldoňová, SZS
1 hlasov
47
Anton Varecha, SMER-SD