Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
60,57%
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK
16,13%
Jozef Šimko NEKA
10,75%
Igor Kašper NEKA
5,73%
Marian Kotleba ĽSNS
2,15%
Pavel Greksa NEKA
1,43%
Miroslav Gálik NAS
1,08%
Martin Juhaniak NEKA
0,72%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
0,36%
Michal Kantor (odstúpil) SZS
0,36%
Znenek Očovan NAJ
0,36%
Milan Urbáni SMS
0,36%
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
Alena Piovarčiová NP
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Sásik SĽSAH

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Aladár Bari, MOST - HÍD
242 hlasov
2
Štefan Vavrek, MOST - HÍD
152 hlasov
3
Vojtech Kökény, SRK
102 hlasov
4
Zoltán Cziprusz, SMK-MKP
97 hlasov
5
Peter Juhász, SMK-MKP
91 hlasov
6
Ferenc Auxt, SMK-MKP
73 hlasov
7
Vojtech Szajkó, SRK
71 hlasov
8
Csaba Csízi, MOST - HÍD
54 hlasov
9
Ladislav Rigó, SMK-MKP
52 hlasov
10
Jozef Šimko, NEKA
40 hlasov
11
Ladislav Lang, MOST - HÍD
20 hlasov
12
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
16 hlasov
13
Pavel Cibuliak, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
14
Zoltán Biró, DOMA DOBRE
12 hlasov
15
Gejza Farkaš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
16
Tomáš Sliva, MOST - HÍD
11 hlasov
17
Róbert Čipka, KSS
8 hlasov
18
Marta Kanalová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
19
Aneta Vargicová, SNS
7 hlasov
20
Andrea Andrášiová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
21
Ján Antal, JEDNOTA-ĽSS
7 hlasov
22
Lukáš Kvietok, SMER-SD
6 hlasov
23
Vladimír Skrutek, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
6 hlasov
24
Michal Bagačka, SMER-SD
4 hlasov
25
Branislav Bukviar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
26
Michaela Kružlicová, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
27
Gejza Mede, NEKA
3 hlasov
28
Marian Petrok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
29
Martin Pliešovský, SNS
3 hlasov
30
Anna Zsóriová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
31
Vojtech Menyhárt, NEKA
2 hlasov
32
Zdenko Ľaudár, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
33
Anatolij Jefimov, KSS
2 hlasov
34
Robert Bottlik, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasov
35
Roman Lebeda, NEKA
1 hlasov
36
Kristián Korheľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
37
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
38
Dušan Hlinka, SMER-SD
1 hlasov
39
Katarína Moncoľová, NEKA
1 hlasov
40
Alena Pivovarčiová, NP
1 hlasov
41
Ivan Hazucha, SMER-SD
1 hlasov
42
Peter Mináč, SMER-SD
43
Stanislava Zvarová, SMER-SD
44
Adriana Zavadinková, ĽS Naše Slovensko
45
Miroslava Vargová, NEKA
46
Zdenek Očovan, NAJ
47
Ján Lichanec, NEKA
48
Stanislav Krahulec, NEKA
49
Miroslava Grendelová, KSS

Volebná účasť

51,63
%
2017 1. kolo
25,53
%
2013 2. kolo
22,42
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 51,63%
2013 2. kolo 25,53%
2013 1. kolo 22,42%