vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Karol Pataky SKOK, Most-Híd
61,24%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
27,91%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
5,43%
Róbert Bačinský NEKA
2,33%
Rudolf Botka NP
0,78%
Oliver Petrík JĽSS
0,78%
Adam Šepetka NAJ
0,78%
Jarmila Tkáčová SNS
0,78%
Jozef Bobík NEKA
Jozef Červenák RIS
Jaroslav Džunko NEKA
Lukáš Sisák KSS
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Štefan Surmánek ĽSNS

Volebná účasť

29,86
%
2017 1. kolo
23,89
%
2013 2. kolo
22,61
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 29,86%
2013 2. kolo 23,89%
2013 1. kolo 22,61%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Karol Pataky, MOST - HÍD
66 hlasov
2
Csaba Furik, SMK-MKP
62 hlasov
3
Zoltán Ilko, SMK-MKP
53 hlasov
4
Jozef Želinský, MOST - HÍD
52 hlasov
5
Gejza Sačko, MOST - HÍD
51 hlasov
6
Gustáv Liszkai, SMER-SD
50 hlasov
7
István Takács, SMK-MKP
46 hlasov
8
Peter Pandy, MOST - HÍD
41 hlasov
9
József Kopasz, SMK-MKP
36 hlasov
10
Ján Juhász, MOST - HÍD
36 hlasov
11
Csilla Bálintová, SMK-MKP
33 hlasov
12
Viktor Palko, MOST - HÍD
28 hlasov
13
Jozef Horváth, MOST - HÍD
27 hlasov
14
Tibor Sáradi, SMK-MKP
26 hlasov
15
Peter Rico, MOST - HÍD
26 hlasov
16
Zoltán Sipos, MKDA-MKDSZ
11 hlasov
17
Zoltán Mento, NEKA
10 hlasov
18
Marek Čižmár, NEKA
9 hlasov
19
Štefan Duč, NEKA
9 hlasov
20
Dionýz Szabó, ŠKV
8 hlasov
21
Adrian Haraszti, NAJ
7 hlasov
22
Róbert Puci, SMER-SD
7 hlasov
23
Július Hajdu, SMER-SD
6 hlasov
24
Edina Kocsisová, NEKA
6 hlasov
25
Rastislav Petrovič, SMER-SD
5 hlasov
26
Cyril Korpesio, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
27
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
28
Dušan Grajcár, JEDNOTA-ĽSS
4 hlasov
29
Libuša Babuľaková, ŠKV
4 hlasov
30
Iveta Solomonová, KSS
4 hlasov
31
Jana Mondiková, SMER-SD
4 hlasov
32
Ján Čebreňák, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
33
Milan Malý, KSS
3 hlasov
34
Lucia Rušinová, JEDNOTA-ĽSS
3 hlasov
35
Michal Sentelik, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
36
František Krejza, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
37
Nataša Hančinová, JEDNOTA-ĽSS
3 hlasov
38
Juraj Guzej, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
39
Gabriel Garanič, NEKA
3 hlasov
40
Peter Bačkovský, ŠKV
3 hlasov
41
Terézia Stanková, NEKA
2 hlasov
42
Vladimír Seman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
43
František Korytko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
44
Alexander Kis-Géczi, NAJ
2 hlasov
45
Milan Mika, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
46
Tichomír Kačo, ŠKV
2 hlasov
47
Štefan Kandráč, NP
2 hlasov
48
Rastislav Jílek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
49
Slavomír Illeš, NEKA
2 hlasov
50
Antónia Hrabská, ŠKV
2 hlasov
51
Peter Bielek, SNS
2 hlasov
52
František Tomko, JEDNOTA-ĽSS
2 hlasov
53
Marián Vanci, ŠKV
1 hlasov
54
Vladimír Šiňanský, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
55
Radoslav Rendeš, ŠKV
1 hlasov
56
Marta Hrobová, ÚSVIT
1 hlasov
57
Miroslav Ramšák, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
58
Radoslav Neckár, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
59
Michal Magnes, SNS
1 hlasov
60
Filip Biháry, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
61
Martin Galgoczy, NEKA
1 hlasov
62
Michaela Ducárová, ŠKV
63
Martin Dzielavský, SME RODINA - Boris Kollár
64
Peter Figeľ, DS
65
Jozef Gamrát, NEKA
66
Katarína Kasardová, KSS
67
Marián Oščenda, ĽS Naše Slovensko
68
Ján Seman, ŠANCA
69
Ján Ujheli, ĽS Naše Slovensko