Kandidáti na predsedu VÚC

Karol Pataky SKOK, Most-Híd
61,24%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
27,91%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
5,43%
Róbert Bačinský NEKA
2,33%
Rudolf Botka NP
0,78%
Oliver Petrík JĽSS
0,78%
Adam Šepetka NAJ
0,78%
Jarmila Tkáčová SNS
0,78%
Jozef Bobík NEKA
Jozef Červenák RIS
Jaroslav Džunko NEKA
Lukáš Sisák KSS
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Štefan Surmánek ĽSNS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Karol Pataky, MOST - HÍD
66 hlasov
2
Csaba Furik, SMK-MKP
62 hlasov
3
Zoltán Ilko, SMK-MKP
53 hlasov
4
Jozef Želinský, MOST - HÍD
52 hlasov
5
Gejza Sačko, MOST - HÍD
51 hlasov
6
Gustáv Liszkai, SMER-SD
50 hlasov
7
István Takács, SMK-MKP
46 hlasov
8
Peter Pandy, MOST - HÍD
41 hlasov
9
József Kopasz, SMK-MKP
36 hlasov
10
Ján Juhász, MOST - HÍD
36 hlasov
11
Csilla Bálintová, SMK-MKP
33 hlasov
12
Viktor Palko, MOST - HÍD
28 hlasov
13
Jozef Horváth, MOST - HÍD
27 hlasov
14
Tibor Sáradi, SMK-MKP
26 hlasov
15
Peter Rico, MOST - HÍD
26 hlasov
16
Zoltán Sipos, MKDA-MKDSZ
11 hlasov
17
Zoltán Mento, NEKA
10 hlasov
18
Marek Čižmár, NEKA
9 hlasov
19
Štefan Duč, NEKA
9 hlasov
20
Dionýz Szabó, ŠKV
8 hlasov
21
Adrian Haraszti, NAJ
7 hlasov
22
Róbert Puci, SMER-SD
7 hlasov
23
Július Hajdu, SMER-SD
6 hlasov
24
Edina Kocsisová, NEKA
6 hlasov
25
Rastislav Petrovič, SMER-SD
5 hlasov
26
Cyril Korpesio, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
27
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
28
Dušan Grajcár, JEDNOTA-ĽSS
4 hlasov
29
Libuša Babuľaková, ŠKV
4 hlasov
30
Iveta Solomonová, KSS
4 hlasov
31
Jana Mondiková, SMER-SD
4 hlasov
32
Ján Čebreňák, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
33
Milan Malý, KSS
3 hlasov
34
Lucia Rušinová, JEDNOTA-ĽSS
3 hlasov
35
Michal Sentelik, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
36
František Krejza, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
37
Nataša Hančinová, JEDNOTA-ĽSS
3 hlasov
38
Juraj Guzej, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
39
Gabriel Garanič, NEKA
3 hlasov
40
Peter Bačkovský, ŠKV
3 hlasov
41
Terézia Stanková, NEKA
2 hlasov
42
Vladimír Seman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
43
František Korytko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
44
Alexander Kis-Géczi, NAJ
2 hlasov
45
Milan Mika, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
46
Tichomír Kačo, ŠKV
2 hlasov
47
Štefan Kandráč, NP
2 hlasov
48
Rastislav Jílek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
49
Slavomír Illeš, NEKA
2 hlasov
50
Antónia Hrabská, ŠKV
2 hlasov
51
Peter Bielek, SNS
2 hlasov
52
František Tomko, JEDNOTA-ĽSS
2 hlasov
53
Marián Vanci, ŠKV
1 hlasov
54
Vladimír Šiňanský, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
55
Radoslav Rendeš, ŠKV
1 hlasov
56
Marta Hrobová, ÚSVIT
1 hlasov
57
Miroslav Ramšák, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
58
Radoslav Neckár, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
59
Michal Magnes, SNS
1 hlasov
60
Filip Biháry, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
61
Martin Galgoczy, NEKA
1 hlasov
62
Michaela Ducárová, ŠKV
63
Martin Dzielavský, SME RODINA - Boris Kollár
64
Peter Figeľ, DS
65
Jozef Gamrát, NEKA
66
Katarína Kasardová, KSS
67
Marián Oščenda, ĽS Naše Slovensko
68
Ján Seman, ŠANCA
69
Ján Ujheli, ĽS Naše Slovensko

Volebná účasť

29,86
%
2017 1. kolo
23,89
%
2013 2. kolo
22,61
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 29,86%
2013 2. kolo 23,89%
2013 1. kolo 22,61%