vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
51,85%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
37,04%
Štefan Surmánek ĽSNS
6,67%
Oliver Petrík JĽSS
1,48%
Jarmila Tkáčová SNS
1,48%
Róbert Bačinský NEKA
0,74%
Lukáš Sisák KSS
0,74%
Jozef Bobík NEKA
Rudolf Botka NP
Jozef Červenák RIS
Jaroslav Džunko NEKA
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ

Volebná účasť

51,30
%
2017 1. kolo
25,32
%
2013 2. kolo
38,41
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 51,3%
2013 2. kolo 25,32%
2013 1. kolo 38,41%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Juraj Jevin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
128 hlasov
2
Patrik Magdoško, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
46 hlasov
3
Emil Ďurovčík, SMER-SD
42 hlasov
4
František Farkaš, SMER-SD
37 hlasov
5
Slavko Pavolko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
31 hlasov
6
Milan Potocký, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
30 hlasov
7
Milan Kaplan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
29 hlasov
8
Matej Šarocký, ŠANCA
23 hlasov
9
Jozef Sokologorský, SMER-SD
22 hlasov
10
Jana Cibereová, SMER-SD
22 hlasov
11
Valéria Eľková, NEKA
20 hlasov
12
Ján Mihalečko, SMER-SD
20 hlasov
13
Pavol Kuchta, SMER-SD
18 hlasov
14
Viliam Zahorčák, SMER-SD
16 hlasov
15
Jaroslav Vaľo, SNS
14 hlasov
16
Stanislav Gaľa, ŠKV
11 hlasov
17
Jozef Bobík, NEKA
10 hlasov
18
Július Stanko, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
19
Milan Barančík, ÚSVIT
9 hlasov
20
Milan Michalič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
9 hlasov
21
Timea Sotáková, SMER-SD
9 hlasov
22
František Džuppa, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
23
Vladimír Tomko, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
24
Klára Lakatosová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
25
Nikoleta Borzová, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
26
Marián Markovič, ŠKV
6 hlasov
27
Ľudovít Adam, NEKA
5 hlasov
28
Martin Ivan, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
29
Marko Hami, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
30
Richard Želinský, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
31
Peter Malík, SNS
4 hlasov
32
Emil Čurma, SNS
4 hlasov
33
Viliam Brandis, NAJ
4 hlasov
34
Iveta Golmicová, ŠANCA
3 hlasov
35
Peter Borza, SNS
3 hlasov
36
Peter Badida, VZDOR
3 hlasov
37
Mikuláš Kiš, NAJ
3 hlasov
38
Peter Sabol, SNS
3 hlasov
39
Michal Stričík, ŠKV
3 hlasov
40
Radoslav Smutný, SP
3 hlasov
41
Bohuš Jakuboc, ŠKV
2 hlasov
42
Ján Viselka, NEKA
2 hlasov
43
Pavol Valko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
44
Miroslav Šimko, SNS
2 hlasov
45
Oliver Petrík, JEDNOTA-ĽSS
2 hlasov
46
Martin Magura, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
47
Ľuboslav Chvasta, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasov
48
Peter Horňák, DS
2 hlasov
49
Mária Bálintová, MOST - HÍD
2 hlasov
50
Ľubomír Husnaj, JEDNOTA-ĽSS
2 hlasov
51
Tibor Varga, SMK-MKP
1 hlasov
52
Dušan Goda, NEKA
1 hlasov
53
Juraj Ircha, Demokrati Slovenska
1 hlasov
54
Jozef Jambor, NAJ
1 hlasov
55
Attila Lukáč, NÁRODNÁ KOALÍCIA
1 hlasov
56
Jozef Onda, NAJ
1 hlasov
57
Radoslav Osif, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
58
Ján Potocký, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
59
Erik Sibal, NEKA
1 hlasov
60
Marek Švingál, ŠKV
1 hlasov
61
Lukáš Pažinka, NEKA
1 hlasov
62
Oskar Szabo, SZS
63
Edita Jonyová, JEDNOTA-ĽSS
64
Eduard Karšňák, Demokrati Slovenska
65
Marek Misár, NAJ
66
Marián Nistor, ŠKV
67
Karol Pavelka, SNS
68
Ildikó Vargová, ŠKV
69
Branislav Sijka, NEKA
70
Gabriel Timko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
71
Peter Jakab, MOST - HÍD
72
Marta Hermannová, NAJ
73
Ondrej Golas, NEKA
74
Mária Vargová, MOST - HÍD