vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
60,87%
Igor Kašper NEKA
14,49%
Martin Juhaniak NEKA
7,25%
Jozef Šimko NEKA
5,80%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
4,35%
Miroslav Gálik NAS
2,90%
Milan Urbáni SMS
2,90%
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
1,45%
Pavel Greksa NEKA
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
Marian Kotleba ĽSNS
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
Znenek Očovan NAJ
Alena Piovarčiová NP
Jozef Sásik SĽSAH
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK

Volebná účasť

42,01
%
2017 1. kolo
18,83
%
2013 2. kolo
27,27
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 42,01%
2013 2. kolo 18,83%
2013 1. kolo 27,27%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Attila Agócs, MOST - HÍD
50 hlasov
2
Péter Csúsz, SMK-MKP
50 hlasov
3
Zsuzsanna Szvorák, SMK-MKP
30 hlasov
4
Péter György, SMK-MKP
29 hlasov
5
László Kerekes, SMK-MKP
19 hlasov
6
Zoltán Marcinkó, SMK-MKP
19 hlasov
7
Milan Spodniak, DOMA DOBRE
12 hlasov
8
István Mázik, MKDA-MKDSZ
8 hlasov
9
Pavol Baculík, NEKA
7 hlasov
10
Branislav Hámorník, SMER-SD
7 hlasov
11
Karol Ferencz, MOST - HÍD
6 hlasov
12
Zoltán Balog, NEKA
5 hlasov
13
Denisa Nincová, NEKA
5 hlasov
14
Juraj Pelč, NEKA
4 hlasov
15
Rudolf Slivka, SNS
3 hlasov
16
Jana Haláková, SMER-SD
3 hlasov
17
Anna Václavíková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
18
Štefan Kertész, MOST - HÍD
3 hlasov
19
Michal Kováč, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
20
Matej Bella, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
21
Tibor Tóth, MOST - HÍD
2 hlasov
22
Ján Svoreň, KSS
2 hlasov
23
Patrik Svediak, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasov
24
Pavel Greksa, NEKA
2 hlasov
25
Jozef Kramec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
26
Jozef Bari, SRK
2 hlasov
27
Zaher Mahmoud, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
28
Monika Kováčová, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
29
Marek Hudec, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
30
Július Čipčala, SRK
1 hlasov
31
Pavol Križo, SNS
1 hlasov
32
Ján Mičuda, SMER-SD
1 hlasov
33
Peter Pánik, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
34
Radoslav Jánošik, ĽS Naše Slovensko
35
Jozef Týnus, ĽS Naše Slovensko
36
Marian Šulek, KSS
37
Veronika Poznánová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
38
Vojtech Papp, ĽS Naše Slovensko
39
František Kelemen, Slovenská ľudová strana (SĽS)
40
Milan Alberti, NEKA
41
Lucia Kašiarová, KSS
42
Radoslav Čičmanec, DOMA DOBRE
43
Ondrej Drugda, Slovenská ľudová strana (SĽS)
44
Lukáš Čavoj, NEKA