vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Peter Chudík Smer-SD
85,71%
Ján Garaj NEKA
14,29%
Milan Majerský NOVA, OĽaNO, SaS, KDH
František Bednár NAJ
Pavol Gašper NEKA
Andrej Gmitter NEKA
Eduard Markovič NEKA
Jozef Mihalčin ĽSNS
František Oľha Šanca
Miroslav Škvarek SNS
Milan Šteiner SZS
Jozef Šváč NP

Volebná účasť

16,54
%
2017 1. kolo
23,88
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 16,54%
2013 1. kolo 23,88%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Štefan Hreha, SMER-SD
10 hlasov
2
Jozef Berta, SMER-SD
9 hlasov
3
Ľubomír Lukič, SMER-SD
9 hlasov
4
Štefan Straka, NEKA
9 hlasov
5
Juraj Kuročka, SMER-SD
6 hlasov
6
Jozef Baran, SMER-SD
6 hlasov
7
Ján Ragan, NEKA
6 hlasov
8
Jozef Bubnár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
9
Samuel Bruss, NEKA
3 hlasov
10
Ján Kočiš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
11
Miroslav Baník, NEKA
3 hlasov
12
Ján Pivovarník, SNS
3 hlasov
13
Ľuboš Sopoliga, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
14
Jaroslav Makatúra, SMER-SD
2 hlasov
15
Ján Katriňák, RIS
2 hlasov
16
Marta Vagaská, SNS
1 hlasov
17
Marek Fedor, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
18
Ondrej Hreha, SZS
1 hlasov
19
Jozef Mihalčin, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
20
Roman Goroľ, EDS
21
Peter Dzurjanin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
22
Miroslav Gešper, NEKA
23
Martina Hliboká, SOĽ
24
Marián Hreňo, SOĽ
25
Michal Huňák, EDS
26
Daniela Huňáková, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
27
Peter Novák, SNS
28
Stanislav Obický, NEKA
29
Tomáš Oravec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
30
Anton Orokocký, VZDOR
31
Monika Palková, SP
32
Peter Pčolinský, SME RODINA - Boris Kollár
33
Ľubomír Pidaný, SNS
34
Jana Pioková, ĽS Naše Slovensko
35
Peter Treciak, NaS - ns
36
Miroslava Urbanová, NaS - ns
37
Dušan Vilenik, SNS
38
Blažena Matisová, NEKA
39
Peter Lenďák, ĽS Naše Slovensko
40
Ján Laco, ŠANCA
41
Štefan Kalafa, MOST - HÍD
42
Jozef Karchňak, ÚSVIT
43
Alfonz Kobielský, NEKA
44
Peter Kocák, NEKA
45
Martin Kočiš, ĽS Naše Slovensko
46
Stanislav Korčinský, ĽS Naše Slovensko
47
Ivan Koščík, NEKA
48
Andrej Krišanda, SNS
49
Miroslav Kroka, NP
50
Mária Kurovská, NaS - ns
51
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
52
Zuzana Zavadská, SZ
53
Milan Bužo, EDS
54
Vincent Antoš, KSS