Kandidáti na predsedu VÚC

Karol Pataky SKOK, Most-Híd
65,60%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
29,82%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
1,83%
Štefan Surmánek ĽSNS
1,38%
Róbert Bačinský NEKA
0,46%
Rudolf Botka NP
0,46%
Oliver Petrík JĽSS
0,46%
Jozef Bobík NEKA
Jozef Červenák RIS
Jaroslav Džunko NEKA
Lukáš Sisák KSS
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ
Jarmila Tkáčová SNS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Csaba Furik, SMK-MKP
135 hlasov
2
Karol Pataky, MOST - HÍD
109 hlasov
3
József Kopasz, SMK-MKP
96 hlasov
4
Jozef Želinský, MOST - HÍD
91 hlasov
5
Peter Pandy, MOST - HÍD
84 hlasov
6
Zoltán Ilko, SMK-MKP
81 hlasov
7
Gejza Sačko, MOST - HÍD
74 hlasov
8
Csilla Bálintová, SMK-MKP
71 hlasov
9
István Takács, SMK-MKP
67 hlasov
10
Jozef Horváth, MOST - HÍD
57 hlasov
11
Tibor Sáradi, SMK-MKP
55 hlasov
12
Gustáv Liszkai, SMER-SD
31 hlasov
13
Ján Juhász, MOST - HÍD
24 hlasov
14
Peter Rico, MOST - HÍD
22 hlasov
15
Viktor Palko, MOST - HÍD
20 hlasov
16
Zoltán Mento, NEKA
18 hlasov
17
Július Hajdu, SMER-SD
18 hlasov
18
Rastislav Petrovič, SMER-SD
17 hlasov
19
Edina Kocsisová, NEKA
15 hlasov
20
Dionýz Szabó, ŠKV
14 hlasov
21
Jana Mondiková, SMER-SD
14 hlasov
22
Štefan Duč, NEKA
14 hlasov
23
Zoltán Sipos, MKDA-MKDSZ
13 hlasov
24
Róbert Puci, SMER-SD
10 hlasov
25
Martin Dzielavský, SME RODINA - Boris Kollár
7 hlasov
26
František Krejza, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
27
Ján Seman, ŠANCA
5 hlasov
28
Vladimír Seman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
29
František Korytko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
30
Cyril Korpesio, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
31
Peter Bačkovský, ŠKV
4 hlasov
32
Rastislav Jílek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
33
Antónia Hrabská, ŠKV
4 hlasov
34
Milan Malý, KSS
3 hlasov
35
Terézia Stanková, NEKA
3 hlasov
36
Tichomír Kačo, ŠKV
3 hlasov
37
Ján Čebreňák, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
38
Juraj Guzej, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
39
Radoslav Rendeš, ŠKV
3 hlasov
40
Katarína Kasardová, KSS
3 hlasov
41
Milan Mika, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
42
Slavomír Illeš, NEKA
2 hlasov
43
Gabriel Garanič, NEKA
2 hlasov
44
Martin Galgoczy, NEKA
2 hlasov
45
Ján Ujheli, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
46
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
47
Libuša Babuľaková, ŠKV
2 hlasov
48
Lucia Rušinová, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
49
Miroslav Ramšák, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
50
Vladimír Šiňanský, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
51
Marián Oščenda, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
52
Michal Magnes, SNS
1 hlasov
53
Marek Čižmár, NEKA
1 hlasov
54
Štefan Kandráč, NP
1 hlasov
55
Jozef Gamrát, NEKA
1 hlasov
56
Michaela Ducárová, ŠKV
1 hlasov
57
Nataša Hančinová, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
58
Michal Sentelik, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
59
Alexander Kis-Géczi, NAJ
60
Filip Biháry, ĽS Naše Slovensko
61
František Tomko, JEDNOTA-ĽSS
62
Peter Figeľ, DS
63
Iveta Solomonová, KSS
64
Dušan Grajcár, JEDNOTA-ĽSS
65
Radoslav Neckár, JEDNOTA-ĽSS
66
Marta Hrobová, ÚSVIT
67
Adrian Haraszti, NAJ
68
Peter Bielek, SNS
69
Marián Vanci, ŠKV

Volebná účasť

26,21
%
2017 1. kolo
11,51
%
2013 2. kolo
18,33
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 26,21%
2013 2. kolo 11,51%
2013 1. kolo 18,33%