vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Jaroslav Baška SZ, Most-Híd, SNS, Smer-SD
44,06%
Renáta Kaščáková ZZ, NOVA, OKS, KDH, OĽaNO, SaS
24,06%
Štefan Škultéty NEKA
17,97%
Petra Hajšelová Sme rodina
6,67%
Ferdinand Vavrík NEKA
3,48%
Igor Valko NP
2,61%
Nora Pániková SZS
1,16%

Volebná účasť

31,57
%
2017 1. kolo
16,26
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 31,57%
2013 1. kolo 16,26%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ladislav Procházka, NEKA
147 hlasov
2
Miroslav Dzina, NEKA
108 hlasov
3
Martin Šujan, NEKA
104 hlasov
4
Jana Matiašková, NEKA
83 hlasov
5
Eleonóra Porubcová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
76 hlasov
6
Jozef Franek, NEKA
72 hlasov
7
Peter Oulehle, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
69 hlasov
8
Viera Beňová, NEKA
60 hlasov
9
Miroslav Žiak, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
60 hlasov
10
Mária Šramková, NEKA
59 hlasov
11
Tomáš Tines, NEKA
54 hlasov
12
Tomáš Kozák, NEKA
53 hlasov
13
Richard Takáč, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
53 hlasov
14
Mohamed Hemza, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
52 hlasov
15
Martin Drozd, NEKA
48 hlasov
16
Michal Ďureje, NEKA
47 hlasov
17
Alojz Vlčko, NEKA
47 hlasov
18
Vojtech Čičmanec, NEKA
47 hlasov
19
Martin Greschner, ĽS Naše Slovensko
46 hlasov
20
Tibor Čičmanec, NEKA
44 hlasov
21
Sylvia Chrenková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
44 hlasov
22
Milan Gáplovský, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
43 hlasov
23
Ivan Vaňo, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
39 hlasov
24
Eduard Prilinský, NEKA
37 hlasov
25
Petra Hajšelová, SME RODINA - Boris Kollár
36 hlasov
26
Andrej Kmotorka, NEKA
36 hlasov
27
Miroslav Procháska, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
36 hlasov
28
Ján Onduš, ĽS Naše Slovensko
35 hlasov
29
Milan Tercha, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
35 hlasov
30
Jana Michaličková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
35 hlasov
31
Branislav Gigac, NEKA
34 hlasov
32
Jozef Fábry, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
34 hlasov
33
Radko Gavliak, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
31 hlasov
34
Tamara Teslíková, ĽS Naše Slovensko
31 hlasov
35
Pavol Caňo, NEKA
30 hlasov
36
František Včelík, ĽS Naše Slovensko
30 hlasov
37
Anna Matuláková, ĽS Naše Slovensko
29 hlasov
38
Ján Sagan, ĽS Naše Slovensko
29 hlasov
39
František Tám, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
28 hlasov
40
Jozef Stopka, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
27 hlasov
41
Štefan Mjartan, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
26 hlasov
42
Miroslav Kňaz, ĽS Naše Slovensko
25 hlasov
43
Miroslav Rajčo, NEKA
25 hlasov
44
Richard Steinemann, ĽS Naše Slovensko
24 hlasov
45
Silvia Siváková Nemcová, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
22 hlasov
46
Dušan Ďuriš, NEKA
19 hlasov
47
Mária Žofčinová, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
19 hlasov
48
Branislav Krpelan, NEKA
15 hlasov
49
Ján Madžo, DOMA DOBRE
14 hlasov
50
Tomáš Grešner, NEKA
14 hlasov
51
Anton Vrecko, NEKA
14 hlasov
52
Emil Divéky, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
13 hlasov
53
Róbert Hekl, SME RODINA - Boris Kollár
13 hlasov
54
Ján Mokrý, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
13 hlasov
55
Jozef Otto, NEKA
13 hlasov
56
Ingrid Majdová, KSS
8 hlasov
57
Miloš Cúcik, NÁRODNÁ KOALÍCIA
7 hlasov
58
Martin Uríček, NEKA
6 hlasov
59
Ján Králik, NÁRODNÁ KOALÍCIA
6 hlasov
60
Ľubomír Dzurák, NEKA
6 hlasov
61
Pavol Michalovič, DOMA DOBRE
5 hlasov
62
Marián Mittaš, KSS
5 hlasov
63
Viera Hurtišová, KSS
5 hlasov
64
Karol Herceg, KSS
5 hlasov
65
Ivan Hrubina, NÁRODNÁ KOALÍCIA
4 hlasov
66
Martin Sigotský, NÁRODNÁ KOALÍCIA
4 hlasov
67
Andrej Sikora, KSS
4 hlasov
68
Igor Sojka, KSS
3 hlasov