vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
47,48%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
15,97%
Štefan Surmánek ĽSNS
12,61%
Róbert Bačinský NEKA
9,24%
Jozef Červenák RIS
3,36%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
1,68%
Vladislav Stanko NEKA
1,68%
Ján Struk SMS
1,68%
Jarmila Tkáčová SNS
1,68%
Jozef Bobík NEKA
1,26%
Lukáš Sisák KSS
1,26%
Jaroslav Džunko NEKA
0,84%
Oliver Petrík JĽSS
0,84%
Rudolf Botka NP
0,42%
Adam Šepetka NAJ

Volebná účasť

34,86
%
2017 1. kolo
8,92
%
2013 2. kolo
9,82
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 34,86%
2013 2. kolo 8,92%
2013 1. kolo 9,82%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Iveta Fulková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
194 hlasov
2
Rastislav Neuvirth, ŠKV
100 hlasov
3
Ján Volný, SMER-SD
88 hlasov
4
Dávid Demečko, SNS
74 hlasov
5
Iveta Rušinová, SMER-SD
57 hlasov
6
Michal Komara, SMER-SD
55 hlasov
7
Janka Brziaková, SMER-SD
54 hlasov
8
Lea Grečková, SMER-SD
51 hlasov
9
Pavol Bečarik, SNS
35 hlasov
10
Marián Hojstrič, NEKA
35 hlasov
11
Adnan Akram, NEKA
30 hlasov
12
Peter Zelený, SNS
24 hlasov
13
Rastislav Javorský, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
24 hlasov
14
Jana Skokanová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
21 hlasov
15
Silvia Sarnovská, ĽS Naše Slovensko
21 hlasov
16
Ondrej Kapusta, NEKA
21 hlasov
17
Martin Dominik, ĽS Naše Slovensko
21 hlasov
18
Jozef Kladný, ĽS Naše Slovensko
20 hlasov
19
Vladimíra Dunková, ŠKV
18 hlasov
20
Alena Pekarčíková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
18 hlasov
21
Ondrej Pavlanský, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
17 hlasov
22
Ivana Sýkorová, ĽS Naše Slovensko
16 hlasov
23
Matej Džubák, ĽS Naše Slovensko
16 hlasov
24
Zuzana Páleníková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
15 hlasov
25
Peter Potenga, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
15 hlasov
26
Radovan Ďorko, ŠKV
12 hlasov
27
Rastislav Eliáš, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
28
Kvetoslava Kucharovičová, MOST - HÍD
11 hlasov
29
Valter Retter, SNS
9 hlasov
30
Milan Smižanský, ŠANCA
7 hlasov
31
Lívia Kozlová, ŠKV
7 hlasov
32
Róbert Kočiš, NEKA
7 hlasov
33
Beáta Janovcová, SNS
7 hlasov
34
Maroš Divok, NEKA
7 hlasov
35
Ľuboš Šuca, SME RODINA - Boris Kollár
7 hlasov
36
Martin Kaščák, SNS
5 hlasov
37
Stanislav Lorko, SNS
5 hlasov
38
Miroslav Pomajdík, VZDOR
2 hlasov
39
Stanislav Vospálek, MOST - HÍD