vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Majerský NOVA, OĽaNO, SaS, KDH
43,77%
Peter Chudík Smer-SD
17,04%
Pavol Gašper NEKA
11,90%
Jozef Mihalčin ĽSNS
8,10%
František Bednár NAJ
4,48%
Miroslav Škvarek SNS
3,84%
Eduard Markovič NEKA
3,42%
Ján Garaj NEKA
3,34%
František Oľha Šanca
2,12%
Andrej Gmitter NEKA
1,55%
Milan Šteiner SZS
0,22%
Jozef Šváč NP
0,22%

Volebná účasť

26,22
%
2017 1. kolo
13,77
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 26,22%
2013 1. kolo 13,77%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Janiga, NEKA
2716 hlasov
2
Anna Schlosserová, NEKA
2549 hlasov
3
Igor Wzoš, NEKA
2377 hlasov
4
Patrícia Bujňáková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2219 hlasov
5
Štefan Pčola, NEKA
2158 hlasov
6
Ondrej Kavka, NEKA
2126 hlasov
7
Martin Lajoš, SMER-SD
2104 hlasov
8
Pavol Gašper, NEKA
2099 hlasov
9
Michal Sýkora, NEKA
1906 hlasov
10
Peter Brenišin, NEKA
1784 hlasov
11
Jozef Košický, NEKA
1708 hlasov
12
Vladimír Božoň, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1593 hlasov
13
Peter Bendik, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1582 hlasov
14
Alena Madzinová, DS
1533 hlasov
15
Dušan Nebus, SMER-SD
1494 hlasov
16
Roman Vitko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1387 hlasov
17
Juraj Bondra, SMER-SD
1354 hlasov
18
Marián Barilla, NEKA
1318 hlasov
19
Peter Hritz, NEKA
1283 hlasov
20
Milan Baran, SMER-SD
1202 hlasov
21
Edita Pilárová, NEKA
1196 hlasov
22
Ján Drobný, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1154 hlasov
23
Alžbeta Havrančíková, SMER-SD
1035 hlasov
24
Jana Pavelčáková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
988 hlasov
25
Jaroslav Hamrak, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
974 hlasov
26
Jaroslav Géci, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
844 hlasov
27
Matúš Sirota, ĽS Naše Slovensko
815 hlasov
28
František Bednár, NAJ
796 hlasov
29
Viera Dziviaková, ĽS Naše Slovensko
765 hlasov
30
Slavomír Kopáč, NEKA
712 hlasov
31
Gabriel Bodnár, NEKA
710 hlasov
32
Jozef Király, ĽS Naše Slovensko
697 hlasov
33
Milan Antaš, SOĽ
677 hlasov
34
Jozef Tekáč, NEKA
665 hlasov
35
Vladimír Ondruš, SMER-SD
655 hlasov
36
Ondrej Fedor, ĽS Naše Slovensko
654 hlasov
37
Miroslav Škvarek, SNS
650 hlasov
38
Marek Jurov, ĽS Naše Slovensko
590 hlasov
39
Ingrid Lindemanová, SOĽ
581 hlasov
40
Štefan Vartovník, ĽS Naše Slovensko
578 hlasov
41
Marián Rušin, SMER-SD
574 hlasov
42
Vladimír Krojer, ĽS Naše Slovensko
569 hlasov
43
Eduard Markovič, NEKA
535 hlasov
44
Jaroslav Švorc, SOĽ
442 hlasov
45
Valér Neumeister, SOĽ
427 hlasov
46
Karin Jureková, NEKA
418 hlasov
47
Martin Mlynár, NEKA
415 hlasov
48
Jozef Pavligovský, SMER-SD
410 hlasov
49
Ján Hroboň, NEKA
394 hlasov
50
Stanislav Baran, SOĽ
387 hlasov
51
Jozef Benko, SNS
359 hlasov
52
Marek Duda, NAJ
350 hlasov
53
Martin Jurčík, NEKA
304 hlasov
54
Daniel Klouda, SME RODINA - Boris Kollár
285 hlasov
55
Peter Mlynár, SNS
279 hlasov
56
Ján Šoltis, NEKA
255 hlasov
57
Ivana Padarasová, NAJ
251 hlasov
58
Ondrej Kovalčík, KSS
230 hlasov
59
Eugen Knotek, SNS
224 hlasov
60
Patrik Františka, SNS
215 hlasov
61
Karol Dračka, KSS
207 hlasov
62
Zuzana Hiznayová, SZ
203 hlasov
63
Jozef Sabo, SOĽ
197 hlasov
64
Emília Ringošová, ŠANCA
156 hlasov
65
Jozef Križan, SOĽ
150 hlasov
66
Ján Kriššák, NAJ
148 hlasov
67
Tomáš Zelina, SNS
136 hlasov
68
Peter Michalík, SNS
125 hlasov
69
Richard Kaprál, SNS
119 hlasov
70
Jozefína Skokanová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
110 hlasov
71
Milan Marečák, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
109 hlasov
72
Hana Jablonovská, Slovenská ľudová strana (SĽS)
106 hlasov
73
Radoslav Ščuka, NP
96 hlasov
74
Mária Škovierová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
87 hlasov
75
Miroslav Nytra, MOST - HÍD
79 hlasov