Kandidáti na predsedu VÚC

Karol Pataky SKOK, Most-Híd
53,76%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
33,33%
Štefan Surmánek ĽSNS
4,30%
Róbert Bačinský NEKA
3,23%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
3,23%
Jozef Červenák RIS
1,08%
Lukáš Sisák KSS
1,08%
Jozef Bobík NEKA
Rudolf Botka NP
Jaroslav Džunko NEKA
Oliver Petrík JĽSS
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ
Jarmila Tkáčová SNS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Karol Pataky, MOST - HÍD
54 hlasov
2
Csaba Furik, SMK-MKP
47 hlasov
3
Jozef Horváth, MOST - HÍD
42 hlasov
4
József Kopasz, SMK-MKP
40 hlasov
5
Zoltán Ilko, SMK-MKP
39 hlasov
6
Peter Rico, MOST - HÍD
32 hlasov
7
Csilla Bálintová, SMK-MKP
31 hlasov
8
Jozef Želinský, MOST - HÍD
31 hlasov
9
Tibor Sáradi, SMK-MKP
29 hlasov
10
István Takács, SMK-MKP
29 hlasov
11
Gejza Sačko, MOST - HÍD
27 hlasov
12
Ján Juhász, MOST - HÍD
26 hlasov
13
Rastislav Petrovič, SMER-SD
22 hlasov
14
Peter Pandy, MOST - HÍD
14 hlasov
15
Jana Mondiková, SMER-SD
14 hlasov
16
Gustáv Liszkai, SMER-SD
14 hlasov
17
Július Hajdu, SMER-SD
9 hlasov
18
Zoltán Sipos, MKDA-MKDSZ
9 hlasov
19
Adrian Haraszti, NAJ
8 hlasov
20
Ján Čebreňák, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
21
Zoltán Mento, NEKA
7 hlasov
22
Dionýz Szabó, ŠKV
6 hlasov
23
Štefan Duč, NEKA
6 hlasov
24
Viktor Palko, MOST - HÍD
5 hlasov
25
Ján Ujheli, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
26
Peter Bielek, SNS
4 hlasov
27
Libuša Babuľaková, ŠKV
4 hlasov
28
Rastislav Jílek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
29
František Korytko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
30
Štefan Kandráč, NP
3 hlasov
31
Edina Kocsisová, NEKA
3 hlasov
32
František Krejza, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
33
Róbert Puci, SMER-SD
3 hlasov
34
Miroslav Ramšák, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
35
Marta Hrobová, ÚSVIT
2 hlasov
36
Peter Bačkovský, ŠKV
2 hlasov
37
Milan Mika, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
38
Radoslav Rendeš, ŠKV
2 hlasov
39
Marián Oščenda, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
40
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
41
Iveta Solomonová, KSS
1 hlasov
42
Radoslav Neckár, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
43
Michal Sentelik, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
44
Vladimír Seman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
45
Ján Seman, ŠANCA
1 hlasov
46
Terézia Stanková, NEKA
1 hlasov
47
Marián Vanci, ŠKV
1 hlasov
48
Vladimír Šiňanský, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
49
Lucia Rušinová, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
50
Milan Malý, KSS
1 hlasov
51
Michaela Ducárová, ŠKV
1 hlasov
52
Martin Dzielavský, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
53
Martin Galgoczy, NEKA
1 hlasov
54
Juraj Guzej, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
55
Marek Čižmár, NEKA
1 hlasov
56
Slavomír Illeš, NEKA
1 hlasov
57
Alexander Kis-Géczi, NAJ
1 hlasov
58
Michal Magnes, SNS
1 hlasov
59
Filip Biháry, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
60
Cyril Korpesio, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
61
Katarína Kasardová, KSS
62
Nataša Hančinová, JEDNOTA-ĽSS
63
Peter Figeľ, DS
64
Jozef Gamrát, NEKA
65
Gabriel Garanič, NEKA
66
Tichomír Kačo, ŠKV
67
Dušan Grajcár, JEDNOTA-ĽSS
68
Antónia Hrabská, ŠKV
69
František Tomko, JEDNOTA-ĽSS

Volebná účasť

24,62
%
2017 1. kolo
15,90
%
2013 2. kolo
41,20
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 24,62%
2013 2. kolo 15,90%
2013 1. kolo 41,20%