vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
64,58%
Marian Kotleba ĽSNS
10,42%
Martin Juhaniak NEKA
8,33%
Igor Kašper NEKA
6,25%
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
4,17%
Miroslav Gálik NAS
2,08%
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
2,08%
Jozef Sásik SĽSAH
2,08%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
Pavel Greksa NEKA
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
Znenek Očovan NAJ
Alena Piovarčiová NP
Jozef Šimko NEKA
Milan Urbáni SMS
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK

Volebná účasť

54,44
%
2017 1. kolo
33,72
%
2013 2. kolo
41,86
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 54,44%
2013 2. kolo 33,72%
2013 1. kolo 41,86%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Viera Krakovská, NEKA
35 hlasov
2
Ján Šulaj, SMER-SD
12 hlasov
3
Ondrej Lunter, NEKA
12 hlasov
4
Matúš Molitoris, NEKA
11 hlasov
5
Ľubica Laššáková, SMER-SD
10 hlasov
6
Katarína Belicová, NEKA
8 hlasov
7
Ivan Šabo, NEKA
7 hlasov
8
Maroš Gera, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
6 hlasov
9
Karol Konárik, SNS
5 hlasov
10
Martin Turčan, NEKA
5 hlasov
11
Daniel Karas, SMER-SD
4 hlasov
12
Ladislav Topoľský, SMER-SD
4 hlasov
13
Jana Orlická, NEKA
4 hlasov
14
Jaroslav Kuracina, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
15
Ján Šabo, SMER-SD
3 hlasov
16
Janka Slobodníková, Slovenská ľudová strana (SĽS)
3 hlasov
17
Ľudmila Priehodová, NEKA
3 hlasov
18
Marcel Pecník, NEKA
3 hlasov
19
Ľubomír Motyčka, SMER-SD
3 hlasov
20
Matej Bučko, NEKA
3 hlasov
21
Andrea Maková, NEKA
3 hlasov
22
Igor Kašper, NEKA
3 hlasov
23
Miroslav Bálint, NEKA
3 hlasov
24
Vladimír Sklenka, NEKA
3 hlasov
25
Ivan Kotúček, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
26
Juraj Remšík, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
27
Ivan Saktor, NEKA
2 hlasov
28
Vladimír Túry, ŠANCA
2 hlasov
29
Ivan Uhrík, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
30
Denisa Zaťková, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
31
Jiří Pěč, NEKA
2 hlasov
32
Július Ernek, SNS
2 hlasov
33
Viera Dubačová, NEKA
2 hlasov
34
Milan Lichý, NEKA
2 hlasov
35
Marian Kotleba, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
36
Miroslav Ostrihoň, NEKA
2 hlasov
37
Peter Gogola, NEKA
2 hlasov
38
Ivan Kostúr, KSS
1 hlasov
39
Marek Kotleba, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
40
Ľubomír Kuracina, NAJ
1 hlasov
41
Katarína Richterová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
42
Jozef Sásik, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
43
Erika Karová, NEKA
1 hlasov
44
Róbert Hrnčiar, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
45
Ján Gereg, SNS
1 hlasov
46
Marcela Gallová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
47
Jakub Gajdošík, SMER-SD
1 hlasov
48
Pavol Bielik, NEKA
1 hlasov
49
Marián Adamják, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
50
Boris Virgula, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
51
Ján Jambrich, Slovenská ľudová strana (SĽS)
52
Milan Mikulec, MOST - HÍD
53
Miroslav Potančok, ĽS Naše Slovensko
54
Iveta Nosková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
55
Marek Modranský, SMER-SD
56
Daniela Kemková, ĽS Naše Slovensko
57
Marek Kliment, SME RODINA - Boris Kollár
58
Adam Kúkeľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
59
Anton Minárik, SME RODINA - Boris Kollár
60
Milan Prašovský, Slovenská ľudová strana (SĽS)
61
Róbert Venéczi, ĽS Naše Slovensko
62
Miloš Vajs, NP
63
Dominik Veselovský, SNS
64
Pavel Trnka, ĽS Naše Slovensko
65
Roman Štrba, Slovenská ľudová strana (SĽS)
66
Hubert Štoksa, NEKA
67
Zuzana Šerfőző, MOST - HÍD
68
Ľudovít Szilágyi, MOST - HÍD
69
Jaroslav Sekerka, KSS
70
Milan Ševčík, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
71
Peter Sárinec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
72
Roman Ružica, ŠANCA
73
Vladimír Rosinský, Slovenská ľudová strana (SĽS)
74
Marek Rapčaniak, SME RODINA - Boris Kollár
75
Mário Vidák, ĽS Naše Slovensko
76
Monika Geregová, MOST - HÍD
77
Róbert Frnda, DOMA DOBRE
78
Richard Burkovský, Slovenská ľudová strana (SĽS)
79
Dana Boháčiková, NP
80
Daniela Baranová, MOST - HÍD