vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
48,96%
Martin Juhaniak NEKA
22,40%
Marian Kotleba ĽSNS
20,80%
Igor Kašper NEKA
4,16%
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
0,80%
Milan Urbáni SMS
0,80%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
0,48%
Michal Kantor (odstúpil) SZS
0,48%
Miroslav Gálik NAS
0,32%
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
0,32%
Pavel Greksa NEKA
0,16%
Alena Piovarčiová NP
0,16%
Jozef Šimko NEKA
0,16%
Znenek Očovan NAJ
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Sásik SĽSAH
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK

Volebná účasť

33,12
%
2017 1. kolo
22,86
%
2013 2. kolo
15,80
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 33,12%
2013 2. kolo 22,86%
2013 1. kolo 15,8%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Tomáš Abel, NEKA
242 hlasov
2
Marcel Pollák, SNS
210 hlasov
3
Andrea Kirschová, NEKA
184 hlasov
4
Martin Juhaniak, NEKA
182 hlasov
5
Eva Laurinc Wolframová, NEKA
159 hlasov
6
Slavomír Pôbiš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
148 hlasov
7
Daniel Struhár, NEKA
144 hlasov
8
Jozef Tokár, NEKA
115 hlasov
9
Jaroslav Demian, SMER-SD
112 hlasov
10
Andrej Barančok, NEKA
86 hlasov
11
Ivan Brozman, NEKA
73 hlasov
12
Ján Mora, ĽS Naše Slovensko
67 hlasov
13
Tatiana Čontofalská, SMER-SD
64 hlasov
14
Jozef Krutel, ĽS Naše Slovensko
62 hlasov
15
Milan Macuľa, ĽS Naše Slovensko
62 hlasov
16
Ľubica Štugnerová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
59 hlasov
17
Martin Ridzoň, NEKA
59 hlasov
18
Peter Ridzoň, ĽS Naše Slovensko
58 hlasov
19
Ivan Bobák, SZS
56 hlasov
20
Ján Račák, SMER-SD
47 hlasov
21
Vratko Strmeň, NEKA
47 hlasov
22
Marian Pavúk, NEKA
46 hlasov
23
Bohuslav Nemky, SMER-SD
37 hlasov
24
Jerguš Ridzoň, NEKA
34 hlasov
25
Miroslav Fašang, NEKA
28 hlasov
26
Zuzana Kúdelková, KSS
21 hlasov
27
Roman Švantner, DOMA DOBRE
21 hlasov
28
Milan Belko, NEKA
20 hlasov
29
Ingrid Poliaková, SNS
18 hlasov
30
Janka Halgašová, SME RODINA - Boris Kollár
17 hlasov
31
Peter Bánik, SNS
17 hlasov
32
Juraj Uhrin, NEKA
12 hlasov
33
Michal Kantor, SZS
10 hlasov
34
Andrea Mojžišová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
6 hlasov
35
Elena Majerová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
6 hlasov
36
Juraj Lokša, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
37
Jozef Harvan, SRK
6 hlasov
38
Peter Halás, Slovenská ľudová strana (SĽS)
6 hlasov
39
Michal Gubár, Slovenská ľudová strana (SĽS)
5 hlasov
40
Ján Ciglan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
41
Andrej Majerík, VZDOR
4 hlasov
42
Marek Trnavský, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
43
Peter Ondriaš, ŠANCA
1 hlasov