vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
61,95%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
26,26%
Štefan Surmánek ĽSNS
5,05%
Jarmila Tkáčová SNS
1,68%
Róbert Bačinský NEKA
1,35%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
1,01%
Jozef Červenák RIS
0,67%
Jaroslav Džunko NEKA
0,67%
Lukáš Sisák KSS
0,34%
Vladislav Stanko NEKA
0,34%
Ján Struk SMS
0,34%
Adam Šepetka NAJ
0,34%
Jozef Bobík NEKA
Rudolf Botka NP
Oliver Petrík JĽSS

Volebná účasť

43,05
%
2017 1. kolo
26,73
%
2013 2. kolo
34,77
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 43,05%
2013 2. kolo 26,73%
2013 1. kolo 34,77%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
František Petro, SMER-SD
242 hlasov
2
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
47 hlasov
3
Peter Derevjaník, SMER-SD
44 hlasov
4
Michal Rečka, SMER-SD
39 hlasov
5
Ondrej Bernát, SMER-SD
38 hlasov
6
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
32 hlasov
7
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
30 hlasov
8
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
29 hlasov
9
Erika Zámboriová, ŠKV
27 hlasov
10
Roland Szabó, SMER-SD
26 hlasov
11
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
21 hlasov
12
Martina Dutková, NEKA
20 hlasov
13
Pavol Lehotský, NEKA
20 hlasov
14
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
19 hlasov
15
Anton Medvec, NEKA
19 hlasov
16
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
17 hlasov
17
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko
17 hlasov
18
Jarmila Vaňová, ŠKV
16 hlasov
19
Ján Kokarda, NEKA
14 hlasov
20
Ján Serbin, NEKA
13 hlasov
21
Vojtech Farkaš, NEKA
13 hlasov
22
Slavomír Borovský, DS
12 hlasov
23
Slavomír Horváth, SNS
12 hlasov
24
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
25
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
26
Vlastimil Lakatoš, NEKA
11 hlasov
27
Július Begala, NEKA
11 hlasov
28
Július Pelegrin, NEKA
11 hlasov
29
Anetta Strýčková, NEKA
11 hlasov
30
Mária Dulovičová, NEKA
10 hlasov
31
Ivan Hriczko, ŠKV
9 hlasov
32
Radoslav Hodor, NEKA
8 hlasov
33
Ladislav Vojtko, KSS
8 hlasov
34
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT
7 hlasov
35
Gábor Szalay, SMK-MKP
6 hlasov
36
Augustín Köteles, NAJ
6 hlasov
37
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
6 hlasov
38
Monika Gergelová, SNS
6 hlasov
39
Miloš Barcal, NEKA
6 hlasov
40
Peter Seman, KSS
5 hlasov
41
Mária Lacková, NEKA
5 hlasov
42
Július Beluscsák, NEKA
5 hlasov
43
Anton Király, SMK-MKP
4 hlasov
44
Jozef Hric, KSS
4 hlasov
45
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
4 hlasov
46
Rudolf Varga, VZDOR
4 hlasov
47
Tibor Bráz, NEKA
3 hlasov
48
István Zachariaš, SMK-MKP
3 hlasov
49
Peter Kocai, NAJ
3 hlasov
50
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
3 hlasov
51
Gabriel Böhm, NEKA
3 hlasov
52
Tomáš Suchý, ŠANCA
2 hlasov
53
László Köteles, SMK-MKP
2 hlasov
54
Ervín Kompuš, NAJ
2 hlasov
55
Ján Horváth, NEKA
2 hlasov
56
Csaba Simkó, SMK-MKP
2 hlasov
57
Alexander Horváth, MOST - HÍD
2 hlasov
58
Július Grulyo, NEKA
2 hlasov
59
Tamás Iván, SMK-MKP
1 hlasov
60
Elena Fialková, MOST - HÍD
1 hlasov
61
Norbert Krušinský, MOST - HÍD
1 hlasov
62
Attila Oravecz, MOST - HÍD
1 hlasov
63
Jozef Krešák, ŠANCA
1 hlasov
64
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ
65
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
66
Alexander Képes, SMK-MKP