vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
45,92%
Marian Kotleba ĽSNS
27,32%
Martin Juhaniak NEKA
12,73%
Igor Kašper NEKA
7,87%
Milan Urbáni SMS
1,57%
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
1,43%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
1,00%
Miroslav Gálik NAS
0,72%
Pavel Greksa NEKA
0,43%
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
0,29%
Michal Kantor (odstúpil) SZS
0,14%
Znenek Očovan NAJ
0,14%
Jozef Sásik SĽSAH
0,14%
Jozef Šimko NEKA
0,14%
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK
0,14%
Alena Piovarčiová NP
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA

Volebná účasť

37,24
%
2017 1. kolo
21,74
%
2013 2. kolo
15,28
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 37,24%
2013 2. kolo 21,74%
2013 1. kolo 15,28%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jozef Ježík, SMER-SD
145 hlasov
2
Juraj Družbacký, SMER-SD
135 hlasov
3
Matej Snopko, NEKA
131 hlasov
4
Anna Paľovová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
131 hlasov
5
Milan Čarnoký, NEKA
129 hlasov
6
Peter Košík, NEKA
117 hlasov
7
Ján Beljak, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
101 hlasov
8
Simona Karhútová, ĽS Naše Slovensko
97 hlasov
9
Miroslav Kusein, SMER-SD
97 hlasov
10
Marek Darmo, ĽS Naše Slovensko
94 hlasov
11
Jozef Bakša, NEKA
93 hlasov
12
Samir Moumani, NEKA
92 hlasov
13
Alžbeta Staníková, NEKA
88 hlasov
14
Ľudmila Lysinová, SMER-SD
87 hlasov
15
Miroslav Náhlik, SMER-SD
86 hlasov
16
Ján Mikovčák, ĽS Naše Slovensko
84 hlasov
17
Rastislav Schlosár, ĽS Naše Slovensko
81 hlasov
18
Peter Časnocha, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
80 hlasov
19
Peter Hričina, NEKA
73 hlasov
20
Róbert Vasil, NEKA
70 hlasov
21
Ivan Sitár, ĽS Naše Slovensko
68 hlasov
22
Slavomír Hanuska, SNS
67 hlasov
23
Róbert Olšiak, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
51 hlasov
24
Igor Šufliarsky, SNS
46 hlasov
25
Viktoria Vonkomerová, HZD
45 hlasov
26
Miroslav Gálik, NaS - ns
42 hlasov
27
Mária Michnová, SME RODINA - Boris Kollár
31 hlasov
28
Rastislav Bobor, KSS
28 hlasov
29
Ivan Bartoš, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
24 hlasov
30
Vladimír Sojak, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
24 hlasov
31
Vladimír Neumann, VZDOR
18 hlasov
32
Róbert Hraško, ŠANCA
17 hlasov
33
Oskar Hruška, JEDNOTA-ĽSS
15 hlasov
34
Marek Kabát, NaS - ns
14 hlasov
35
Ľubomír Zubčák, Slovenská ľudová strana (SĽS)
11 hlasov
36
Ján Plesník, JEDNOTA-ĽSS
11 hlasov
37
Viliam Baňák, JEDNOTA-ĽSS
8 hlasov
38
Albín Geršič, HZD
3 hlasov